Kapat

2018’in en iddialı kripto paraları!

Anasayfa
HABER 2018’in en iddialı kripto paraları!

2018'in en iddialı kripto paraları hangileridir? 2018 yılında hangi kripto paralar sıçrama yapabilir? Hangi platformlar güven veriyor? Bu makalemizde bu sorularınıza yanıt arayacağız.

2018 ilk yarısında kripto para dünyasına bir çok yeni üye katıldı. Şuanda borsada işlem gören 1500 üzerinde kripto para birimi bulunmaktadır. Kripto para borsasına her geçen gün binlerce yeni kullanıcı dahil olmaktadır. Durum böyle olunca tabi ki yatırım yapılabilecek düşük risk içeren kripto paraları seçmek ve yatırımı değerli hale getirmek zor oluyor.

Öncelikle yatırımlarınızı ciddi araştırmalar sonucunda yapmanızda yarar olduğunu söylemeliyiz. Sosyal medya ve internet sitelerinde hiç yatırım yapmamasına rağmen bol keseden yatırım tavsiyesi veren kullanıcılar var. Aşırı derece dikkatli olmak gerekiyor!

→ Ethereum ( ETH )

Ethereum, geçtiğimiz sene çok ciddi bir artış yakaladı. Ancak bu değerler bize göre Ethereum düzeyinde bir kripto para birimi için hala çok düşük, Ethereum blok zincir yapısı bize göre Bitcoin'den çok daha değerli ve bizce 2018 yılı sonunda Ethereum Bitcoin'nin tahtını sallayabilir Evet yanlış duymadınız Bitcoin bu işte başı çekmenin vermiş olduğu avantajı hala yaşıyor. Ancak bu böyle devam etmeyecektir. Ethereum'un mükemmel alt yapısı ile birlikte bu altyapıyı kullanan coin sayısı gittikçe artmaktadır. Madenciliğine olan ilgi ise son 1 ayda 2 kat yükselmiştir.

→ Ripple ( XRP ) 

Ripple, geçtiğimiz seneyi çok iyi bir yükseliş ile tamamlamış olmasının verdiği popülerliğin yükünü son aylarda durağan giderek ödüyor. Borsada ilgi düşüşü olma sebebi yatırımcının eksen kayması yaşamasından kaynaklanıyor. Geleceği ve güven oyu çok yüksek bir kripto para olan Ripple yeni yıl ile birlikte Avrupa ve Asya ülkelerinden bir çok banka ile transfer platformunu test aşamasına aldı.  Çoğu bu aşamayı geçti ve uluslar arası transfer konusunda Ripple ile çalışmaya başladı. Bizce 2018 sonunda Ripple, geçen sene Ethereum'un gösterdiği çıkışa yakın bir çıkış yakalamış olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  General Mobile GM 6 geliyor!

→ Stellar ( STR )

Stellar, geçtiğimiz sene iyi çıkış yakalayan kripto paralar arasındadır. Biz bu çıkışı Bitcoin yaşam grafiği ( şema olarak ) ile aynı görüyoruz. Sebebi istikrarlı büyüme politikaları ve yatırımcısına sağladığı güven, 2017 haziran ayında 0,02$ dan işlem gördüğünde biz ciddi bir potansiyeli olduğunu söylüyorduk ve hala çok ciddi potansiyel barındırıyorlar. Ripple'ın çıkışı olmasaydı belkide STR için konuştuğumuz değerler şuanki değerin 2 yada 3 katı olacaktı. Rakip çoğalsada yeni ekip üyeleri ve geliştirdikleri projelerin ışığında 2018 sonunda ciddi oranda artış ile yılı kapatacaklarını düşünüyoruz.

→ Gifto ( GTO )

Gifto, 2018 yılı ile birlikte borsada işlem göremeye başladı diyebiliriz. Milyonlarca kullanıcının hizmetine sunulan bu platformun gelişmemesi ve değerlenmemesi için hiçbir sebep göremiyoruz. Gifto ile geliştirilen özelleştirilmiş rozet, gif, çıkartma ve çok daha fazlasını yakında tüm sosyal platformlarda göreceğiz. Kullanım sayısı arttıkça proje daha çok değerlenecektir. Şuan ki fiyatı yatırım için çok iyi bir noktadadır. 2018 yılında değerini ciddi oranda katlayacak kripto para birimleri arasındadır.

→ Binance ( BNB )

Binance, uzun süredir kullanımda olan bir kripto para borsasıdır. Ancak 2017 yılında yıldızları tam manası ile parlamıştır. 5 milyon üzerinde kullanıcı ile borsanın hacmi çok iyi bir noktaya gelmiştir. Geçici olarak talepleri karşılayamadıklarından üye alımını durdurmaları bile borsanın büyüklüğünü gösteriyor. 2018 yılında alt yapı geliştirme çalışmaları tamamlandığında 10 milyon kullanıcı hedeflerini yakalama olasılıkları çok yüksek görünüyor. Bu borsanın para birimi Binance coin aynı oranda büyüme potansiyeli taşımaktadır. Değerlendirilmesi gereken kripto paralar arasındadır.

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

“2018’in en iddialı kripto paraları!” üzerine 2 yorum

  1. Kenan says:
  2. AHMET METIN says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir