Kapat

2019 Popüler Kripto Paralar

Anasayfa
HABER 2019 Popüler Kripto Paralar

2017 yılının sonunda müthiş bir çıkış yakalayan kripto para piyasaları 2018 ilk yarısında aynı çıkışı sürdüremedi. Dünya genelinde ülkelerin kripto parlara bakış açılarının çekimser olması, kripto paraların yasa dışı işlemlerde sıkça kullanılması ve hükümetlerin bu konuda yaptığı açıklamalar kripto para birimlerini ciddi oranda etkiledi.

G20 zirvesinde kripto paraların geleceğe ışık tutuğunun açıklanması ve denetimlerle birlikte BlockChain teknolojisinin yakında takip edilmesi yönündeki karar piyasaları yeniden hareketlendirdi. Kripto paraların yasa dışı işlerden biraz daha uzak kalacak şekilde koruma altına alınması bu piyasayı çok ciddi bir noktaya getirecektir.

2019 yılında yükselişe geçmesi beklenen kripto paraları bu makalemizde sizlerle paylaşacağız. Öncelikle 2019 yılında kripto paralara karşı belli kesimler tarafından oluşan ön yargının biraz daha kırılacağını düşünüyoruz. Dijital paraların daha fazla şirket tarafından ödeme yöntemi olarak kullanılacağı bir 2019 yılı göreceğimizi düşünüyoruz. 

→ Bitcoin

Kripto paraların amiral gemisi olan Bitcoin 2019 yılında çıkışını devam ettirecek gibi duruyor. Bir çok felaket seneryosu yazılsada milyarderlerin ilk tercihleri arasında olan Bitcoin 2019 yılında değerini ciddi oranda katlama olasılığı çok yüksek olan dijital paraların başında geliyor. 

→ Ethereum 

Ethereum, 2017'de çok ciddi bir artış yakaladı ancak 2018 yılındaki kripto paraların yaşadığı ciddi düşüşten en çok etkilenen dijital paralardan biri oldu. Ethereum'un mükemmel alt yapısı ile birlikte bu altyapıyı kullanan coin sayısı gittikçe artmaktadır. Madenciliğine olan ilgi ise 2018 yılında da katlanarak büyüyor. Ethereum blok zincir yapısı bize göre Bitcoin'den çok daha değerli hak ettiği değeri 2019 yılında yeni projeleri ile göreceğini düşünüyoruz.

→ Ripple 

Geleceği ve güven oyu çok yüksek bir kripto para olan Ripple yeni yıl ile birlikte Avrupa ve Asya ülkelerinden bir çok banka ile transfer platformunu test aşamasına aldı.  Çoğu bu aşamayı geçti ve uluslar arası transfer konusunda Ripple ile çalışmaya başladı. Uluslar arası para transferleri için ilk tercih haline gelen Ripple kripto paralar üzerindeki kara bulut dağıldığında daha geniş bir çalışma alanına sahip olacaktır. 2019 yılında en çok değer kazanacağını düşündüğüm kripto paraların başında geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Algorand (ALGO) Coin Nedir?

 

2019 yılında kripto paraların geleceği ile alakalı yaptığımız bu paylaşım bizim görüşümüzdür. Yatırımlarınızı detaylı araştırmalar sonucunda kendi kararınız ile yapmalısınız. 

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

 

“2019 Popüler Kripto Paralar” üzerine 2 yorum

  1. hüseyin says:
  2. fatih says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir