Kapat

2019 Yılının En İyi Bilim Kurgu Filmleri

Anasayfa
HABER 2019 Yılının En İyi Bilim Kurgu Filmleri

Bilim kurgu filmlerini sevenler için güzel bir yıl geçiriyoruz. 2019 yılının henüz çeyreğini tamamlamış olmamıza rağmen beyaz perdede çok başarılı ve maliyetleri yüksek fantastik bilim kurgu filmleri izledik ve izliyoruz. 2019 yılının en iyi bilim kurgu filmleri olmaya aday vizyondaki filmleri sizler için gözden geçirdik çok seveceğiniz ve merakla izleyeceğiniz 2019 yılın en iyi bilim kurgu filmlerini oyuncu kadrosu ve senaryoya göre değerlendirdik. İşte 2019 yılının en iyi bilim kurgu filmi olmaya aday vizyon filmleri:

2019 Yılının En İyi Bilim Kurgu Filmleri

1. Avengers: Endgame

Yenilmezlerin yıkıcı olaylarından sonra: Sonsuzluk Savaşı, evren harabeye döndü. Kalan müttefiklerin yardımıyla, Yenilmezler, Thanos’un eylemlerini durdurmak ve evrene düzeni geri getirmek için bir kez daha toplanır. Avengers: Endgame henüz vizyona girmeden şimdiden 2019 yılının en iyi bilim kurgu filmi olmaya aday olarak gösteriliyor. Mutlaka izlenmesi gereken bilim kurgu filmleri arasına girecek gibi duruyor.

Yönetmenler: Anthony Russo , Joe Russo
Yazarlar: Christopher Markus , Stephen McFeely
Yıldızlar: Brie Larson , Winston Dükü , Karen Gillan

2. Captain Marvel

Carol Danvers, Dünya iki yabancı ırk arasındaki galaktik bir savaşın ortasında yakalandığında, dünyanın en güçlü kahramanlarından biri haline gelir. Ve dünyayı işgal etmek isteyen 2 uzaylı ırkına karşı dünyayı savunmaya çalışacaktır. İzleme değer bir film şuan vizyonda ve şimdiden olumlu yorumlar gelmeye başladı.

Yönetmenler: Anna Boden , Ryan Fleck
Yazarlar: Anna Boden, Ryan Fleck
Yıldızlar: Brie Larson , Samuel L. Jackson , Ben Mendelsohn

3. Hellboy


Mike Mignola’nın çizgi romanlarına dayanarak, doğaüstü ve insan dünyaları arasında yakalanan Hellboy, intikam için bükülmüş eski bir büyücüyle savaşıyor.

Yönetmen: Neil Marshall
Yazarlar: Andrew Cosby (senaryo), Mike Mignola (tarafından oluşturulan Dark Horse Çizgi Roman Kitabı “Hellboy” ‘a dayanarak)
Yıldızlar: David Limanı , Ian McShane , Milla Jovovich

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Playstation 5 ne zaman çıkıyor!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir