Kapat

31₺ Değerindeki LEGO The Lord of the Rings Ücretsiz Oldu!

Anasayfa
Free 31₺ Değerindeki LEGO The Lord of the Rings Ücretsiz Oldu!

Yaptığı kampanyalarla ve indirimlerle çoğu kullanıcının sevdiği bir platform olan Humble Bundle, Steam’de 31 liraya satılan LEGO The Lord of the Rings oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor.

Humble Bundle Nedir?

Humble Bundle, oyun, e-kitap, yazılım ve diğer dijital içerikleri satan bir dağıtım platformudur. Platform kendisini web sitesinde şöyle tanıtıyor:

Humble’ın 2010 yılında kurulmasından bu yana misyonumuz, müşterilere müthiş içerikler sunarken (“Bundle”) yardımseverliği (“Humble”) desteklemekti. Sadece oyun paketleri sunarak bu sürece başladık, ancak çevrimiçi bir mağaza, aylık abonelik hizmeti, yayıncılık girişimi ve çok daha fazlasını içerecek şekilde dallara ayrıldık.

LEGO The Lord of the Rings oyununa ücretsiz bir şekilde sahip olabilmek için bu adresten Humble Bundle platformuna üye olmanız gerekiyor.

Üye olduktan sonra oyun sayfasında “Get The Game” butonuna tıklayarak Humble Bundle hesabınız ile Steam hesabınızı birbirine bağlayın.

Tüm işlemleri tamamladıktan sonra indirme linki e-mail hesabınıza gönderilecek ve süresiz olarak Steam hesabınızda bu oyuna sahip olacaksınız.

İyi olan her şeyin varlığını tehdit eden kadim yüzüğü yok etmek için tehlikeli bir göreve adım atan Frodo, huzurlu evini terk etmek zorundadır. Ancak sahibi tarafından bulunmak isteyen yüzüğü yok etmek için Hüküm Dağlarına götürmek kolay olmayacaktır. Frodo’ya yardım etmek için kurulan Yüzük Kardeşliğinde Aragorn, Gandalf, Legolas, Gimli, Boromir, ve Frodo’nun Hobbit arkadaşları Sam, Merry ve Pippin bulunmaktadır. LEGO figürleri olarak efsaneyi tekrar yaşayacağınız oyunda harikaları keşfederek süresiz bulmacaları çözmeniz ve yüzüğü yok etme yolunda sayısız düşmanı mağlup etmeniz gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Steam 'Altın Hafta' İndirimlerinde Öne Çıkan Oyunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir