Kapat

Abyss Platform nedir? Ücretsiz Token Dağıtımı!

Anasayfa
Free Abyss Platform nedir? Ücretsiz Token Dağıtımı!

Halihazırda piyasada bulunan çoğu dağıtım platformu, Abyss'in geliştirdiği başvuru sistemine uymuyor. Abyss, kullanıcılarına sosyal aktivitelerinden, oyun içi gelişmelerden ve oyun ödemelerinden kazanç sağlama özgürlüğü veriyor.

Oyun tutkunlarının daha yüksek seviyelere çıktıkça daha fazla para kazanma potansiyeline sahip oldukları Abyss'de oyuncuların 5 seviyeli referans programı var. Beş seviyeli bir oyun, oyuncuların oyunu paylaşmaktan ve tavsiyede bulunmaktan maksimum gelir elde etmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Oyun içi açık artırma sırasında, oyuncular, yarattıkları içerikten para kazanma fırsatının yanı sıra ekstra gelir elde etme şansına da sahip olacaklar.

Abyss'in bir parçası olarak geliştiriciler, pazarlama harcamalarını önemli ölçüde azaltacak, çünkü oyuncular kendi alanlarında hazır bir oyun topluluğuna sahip olacaklar. Tüm üyeler,  incelemeler, özellikler, pazarlanabilirlik, içerik ve tüm oyuncuların oyun deneyimlerine dayanarak uzmanlaşmış oyun istatistiklerine anında erişebilecek.

1 Şubat – 1 Nisan arasında ICO satışlarına başlandı ve ücretsiz olarak üye olan kullanıcılara ICO sonrasında yüksek ödemeler yapılacağı duyuruldu. HEMEN ÜYE OL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir