Kapat

Acer Spin 5 ‘2018’ İncelemesi : Özellikleri

Anasayfa
Bilgisayar Acer Spin 5 ‘2018’ İncelemesi : Özellikleri
87.5% Ortalama Puan

Acer Spin 5 İncelemesi

Acer Spin 5, modern bir dizayn, ekran kalemi, HD dokunmatik ekran, uzun ömürlü batarya ve kullanışlı port yelpazesi gibi kullanışlı özelliklerle donatılmıştır.

Tasarım
%90
Aksesuar
%100
Ses
%70
Ekran
%100
Pil Ömrü
%75
Fiyat
%90

Acer Spin 5, Acer’ın Spin dizüstü bilgisayar serisindeki her modelde olduğu gibi klavyeyi ekranın arkasına yapıştırıp dizüstü bilgisayardan tablete dönüştürmenizi sağlayan 360 derecelik bir menteşeye sahiptir. Acer Spin 5, fiyat performans açısından sınıfında en iyi bilgisayarlar arasında gösteriliyor.

Spin ailesi Chromebook’ları, Windows işletim sistemi ile birlikte giriş seviyesi oyun modellerini destekleyen geniş boyut seçenekleri ve yapılandırmalarla üretiliyor.

Yeni Acer Spin 5 modelleri 13 ve 15 inç versiyonlarda geliyor. Yeni özellikler arasında tamamen metal yapı, en yeni 8. nesil Intel Core işlemciler, daha keskin bir ekran, geliştirilmiş bir stylus desteği ve daha iyi bir klavye bulunuyor.

Acer Spin 5 2018 modelleri özellikle ekran yapıları ile ön plana çıkıyor. Özellikle video izlemek için tasarlanmasa da, Spin 5 şaşırtıcı derecede tatmin edici bir video deneyimi sunuyor. Keskin ve parlak ekranı geniş izleme açılarıyla harika bir video deneyimi yaşatıyor.

Spin 5 2018 modelleri, Intel Core i3, Core Intel i5 ve Core Intel i7 seçenekleri ile üretiliyor. Acer Spin 5 fiyat olarak giriş seviyesi Intel Core i3 serisi 600 dolar‘dan başlıyor ve Core Intel i7 üst modelleri ise 1200 dolar‘dan satılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  100 Liranın Altındaki En İyi Kulaklıklar - AliExpress

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir