Kapat

Action ( ACTN ) Coin nedir? Ücretsiz Coin Dağıtımı…

Anasayfa
Free Action ( ACTN ) Coin nedir? Ücretsiz Coin Dağıtımı…

Action Coin nedir?

Action Coin Etkinlik Platformu olarak da adlandırılıyor. Action Coin, 200'den fazla ülke, 200'den fazla etkinlik ve müşterisini temsil etmektedir. Aksiyon ( ACTN ) olarak adlandırılan merkezi olmayan, blok zincir tabanlı bir dijital varlık olarak ödüllendirilen, "puan" içeren bir teşvik odaklı ödül programının temelini atmıştır. ACTN coinler etkinlik satın alma ve etkinlik başlatma işlemlerinde serbestçe kullanılabilmektedir.

Otel kiralama, rafting benzeri su sporları ve eğlence alanında bir çok etkinlik düzenlemektedirler. Site üzerinden satın aldığınız her aksiyonda ( gezi, rafting, su sporları ) harcadığınız dolara karşılık gelecek kadar ACTN coin kazanıyorsunuz.

Otelde tatil yaparken yada su sporları ile eğlenirken Mining yapmış oluyorsunuz. 🙂 Sizce de güzel bir proje değil mi?

Geleceği var mı? Ücretsiz coin dağıtımı ne kadar sürecek?

Uluslar arası seyahatler ve eğlenceli geziler düzenleyen şirketleri ile bu turları satın almak isteyen insanları aynı platform üzerinde buluşturan ve düşük maliyet ile hizmet satın alımı sağlayan Actioncoin yakında büyük borsalarda işlem  görmeye başlayabilir. 2018 mart ayında borsada işlem görmesi bekleniyor. Borsa katkısı ve reklamlar sayesinde yükselişe geçecek bir proje gibi duruyor.

Action Coin ön satış kayıtları başladı. Üç aşamalı gerçekleşecek satışlarda toplamda 750 Milyon Action coin satılacak ve ICO sonrasında Action Coin piyasa değerinin 0,03$ olması planlanıyor.

1) February 9 to 15: We will sell up to 250,000,000 Action tokens for *$0.005 USD each.
2) February 16 to 20: We will sell up to 250,000,000 Action tokens for *$0.01 USD each. 
3) February 21 to 25: We will sell up to 250,000,000 Action tokens for *$0.02 USD each.

Geç kalmadan ücretsiz olarak kayıt olup İCO sonunda 30$ sahibi olabilirsiniz.

Bugün için Action resmi sitesine kayıt olarak 1.000 ACTN coin kazanabilirsiniz.

Kayıt olmak için siteye girdiğinizde aşağıdaki bölümden Signup today linkine tıklayıp bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Action Coin cüzdana transfer etme nasıl oluyor?

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

“Action ( ACTN ) Coin nedir? Ücretsiz Coin Dağıtımı…” üzerine 2 yorum

  1. yunus says:
  2. Kerwm says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir