Kapat

Adsense yeni site ekleme | URL Ekleme 2018

Anasayfa
Çözüm Adsense yeni site ekleme | URL Ekleme 2018

İnternet üzerinde yayın yapan kullanıcıların en çok tercih ettiği reklam platformu olan Adsense son zamanlarda önceki dönemlere göre daha seçici davranıyor. Özellikle rekabetin yoğun olduğu konularda yeni siteleri çok daha sıkı politikardan geçirdikten sonra onaylıyor. Adsense yeni site url ekleme nasıl oluyor?

Yeni bir site açtıysanız ve daha önceden Adsense üreliğininiz var ise sıfırdan başvuru yapmanıza gerek yoktur. Zaten Adsense bir kişiye ait ikinci bir üyeliğe izin vermemektedir. Yapmanız gereken Adsense hesabınıza yeni sitenizi eklemektir. Yeni siteniz çok kısa bir süre içerisinde değerlendirildikten sonra size geri dönüş yapılacaktır.

Daha önceden farklı bir sitede relam onayı aldıysanız bu onay aşamasını beklemeden yayına başlayabilirsiniz. Adsense bu noktada yeni reklam oluşturup hemen yayınlamanıza olanak tanıyacaktır.

Adsense yeni site ekleme;

→ Adsense platformunda outum açıyoruz

→ Sol kısımdaki menüden Ayarlar

→ Sitelerim

→ Sol üstteki ( + ) işareti ile Yeni Site Ekliyoruz

Bu işlem sonucunda siteniz incelemeye alınacaktır. İnceleme sonrasında web siteniz Google politikaları ile uyumlu ise tarafınıza Google tarafından Adsense Hesabınız Onaylandı bildirimi yapılacaktır. Siteniz Google politikaları ile uyumsuz olduğu durumlarda hangi koşulları iyileştirmeniz gerektiğini bildiren bir mail alacaksınız.

Google Adsense hesabınızın onaylanmama durumunda mail ile bildirilen politikalar düzelttikten sonra yeniden başvuru yapabilirsiniz. Adsense hesabına yeni site ekleme ile alakalı yaşadığınız sorunları bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

Google adsense URL ekleme makalemizin burada sonuna geldik hepinize bol kazançlar.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir