Kapat

AdToken ( ADT ) nedir?

Anasayfa
HABER AdToken ( ADT ) nedir?

AdToken esasen ortak bir amaç için birkaç şirketin bir araya gelmesi ile oluşmuştur. AdToken’in merkezinde önemli kuruluşlar ConsenSys, MetaX, Data & Marketing Association ve adChain Association bulunuyor.

Ayrıca, adToken'ın oluşturulmasına yardımcı olan birkaç önemli kişi var. AdToken’in birincil geliştiricisi olan Ameen Soleimani ve kripto paralarla çalışan oldukça fazla deneyime sahip bir kaç geliştirici ADT coin üzerinde çalışmaktadır.

adToken ( ADT coin ) AdChain programını çalıştırmak için kullanılan para birimidir. AdChain platformu tarayıcı algoritması ve Ethereum Blockchain'e dayanır, yani dijital reklamcılık AdChain yazılıma entegre olarak çalışmaktadır. AdToken kripto para birimi AdChain içindeki tüm iç işlemler için kullanılan dijital paradır.

AdChain programının, dijital reklamverenler için hem şeffaf hem de kullanışlı olmasını sağlayan üç yönü vardır. Birincisi, AdChain topluluk üyeleri tarafından güvenilir olarak doğrulanan alan adlarını kaydeden AdChain kayıt defteridir. İkisi AdChain üzerinde satın alınan alan adları ADT coin karşılığında güvenli olarak satılabilir. Üçüncüsü AdChain üzerinde kolaylıkla ADT coin kullanılarak reklam verilebilir.

Şuanda ADT coin 6 cent civarınadır.  

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Eğlenceli Capsler :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir