Kapat

Aeron ( ARN ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para Aeron ( ARN ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Aeron ( ARN ) Coin nedir?

Aeron yenilikçi ürünler dizisinde somutlaşan havacılık güvenliğinin yeni standartlarını belirlemek için başlatılan bir projedir. Uçak kazalarının ve yaşanabilecek sorunların önceden tespit edilmesi ve giderilmesi konularında çalışmalar yapmaktalar.

→ Pilot uygulaması : Pilotlar, uçuş saatlerini kaydedebilir ve verileri gönderebilir.

→ Hava trafik kontrolü : Seçilen lokasyonlarda, Hava Trafik Kontrolü verileri Veri Hubı aracılığıyla otomatik olarak işlenir ve Pilotlar ve Şirketler tarafından yapılan günlük girişlerin doğruluğu teyit edilir ( Gerçek uçuşun gerçekleştiğini onaylamak için ).

→ Şirket uygulaması :

Bakım Şirketleri servis verilerini günlüğe kaydeder ve şirket uygulaması aracılığıyla blok zincirine gönderirler.

Uçak Operatörleri uçuş verilerini günlüğe kaydeder ve şirket uygulaması aracılığıyla blok zincirine gönderirler.

Sabit Tabanlı Operatörler, şirket uygulaması aracılığıyla blokaj zincirine havalimanı hizmetleri verilerini gönderir.

Böylelikle güvenli bir uçuş öncesinde pilot, lokasyon ve uçağın en güvenli şekilde uçuşa hazır hale gelmesi sağlanmış olur.

ARN coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknoburTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

→ Ripple ( XRP )

→ Stellar ( STR )

 Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

“Aeron ( ARN ) Coin nedir? Geleceği var mı?” üzerine 1 yorum

  1. Aly Chiman says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir