İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Aeternity (AE) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Aeternity , Ekim 2016’da geliştirilmeye başlayan bir blokçu platformudur. Platform, Bitcoin ve Ethereum tarafından hazırlanan emsal üzerine kurulmuş, açık kaynaklı ve dağıtılmış bilgi işlem platformudur .

Aeternity’in arkasındaki kilit teknoloji, merkezi olmayan sanal makinesidir. Bu sanal makine, komut satırlarını, ortak bir düğümden oluşan uluslararası bir ağ kullanarak çalıştırabilir; bunların hepsi, blok zincire ve devlet kanallarına bağlıdır.

Aeternity ekosistemi Aeternity simgesi adı verilen bir simgeyi çevreler. Bu belirteç katılımcılar arasında aktarılabilir. Diğer blok zinciri simgelerinde olduğu gibi Aeternity simgesi, karmaşık işlemlerdeki hesaplamaları çözmek için kullanılır.

Aeternity belirteci sanal makinedeki alan ve hesaplama zamanı için de kullanılabilir. Aeternity, simgesine bir anti-spam özelliği bile hazırlamıştır.

Aeternity, Şubat 2017’de bir test ağında başlatıldı. Bugün itibari ile Binance borsasında işlem görmeye başlamıştır.

Aeternity Özellikleri

Aeternity, platformunda aşağıdaki temel özellikleri sunar;

Stateless Akıllı Sözleşmeler:

Aeternity’nin stateless akıllı sözleşme sistemi, dağıtılmış, dayanıklı, yumuşak, gerçek zamanlı ve yüksek kullanılabilir kesintisiz uygulamalar yazmanıza izin verir.

Devlet Kanalları:

Aeternity, yüksek derecede ölçeklenebilir, güvenilir olmayan değerli işlemlere izin veren devlet kanalları sunar. Kanallar işlevsel kolaylıkla doğrulanabilir Akıllı sözleşmeleri Turing ile tamamlamaktadır.

Entegre İsim Sistemi:

Aeternity’in platforma yerleştirilmiş bir ad sistemi (DNS) vardır. DNS, kullanımı kolaydır ve unutulmaz, insan dostu isimleri desteklerken, hemde merkezi olmayan ve güvenlidir.

Kimlik Hesapları:

Kullanıcılar, ağ üzerinde kendi kimliğini yaratabilir ve kendi kimliğini oluşturabilir.

AE coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar