İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Aeternity (AE) coin nedir?

Aeternity , Ekim 2016’da geliştirilmeye başlayan bir blokçu platformudur. Platform, Bitcoin ve Ethereum tarafından hazırlanan emsal üzerine kurulmuş, açık kaynaklı ve dağıtılmış bilgi işlem platformudur .

Aeternity’in arkasındaki kilit teknoloji, merkezi olmayan sanal makinesidir. Bu sanal makine, komut satırlarını, ortak bir düğümden oluşan uluslararası bir ağ kullanarak çalıştırabilir; bunların hepsi, blok zincire ve devlet kanallarına bağlıdır.

Aeternity ekosistemi Aeternity simgesi adı verilen bir simgeyi çevreler. Bu belirteç katılımcılar arasında aktarılabilir. Diğer blok zinciri simgelerinde olduğu gibi Aeternity simgesi, karmaşık işlemlerdeki hesaplamaları çözmek için kullanılır.

Aeternity belirteci sanal makinedeki alan ve hesaplama zamanı için de kullanılabilir. Aeternity, simgesine bir anti-spam özelliği bile hazırlamıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aeternity, Şubat 2017’de bir test ağında başlatıldı. Bugün itibari ile Binance borsasında işlem görmeye başlamıştır.

Aeternity Özellikleri

Aeternity, platformunda aşağıdaki temel özellikleri sunar;

Stateless Akıllı Sözleşmeler:

Aeternity’nin stateless akıllı sözleşme sistemi, dağıtılmış, dayanıklı, yumuşak, gerçek zamanlı ve yüksek kullanılabilir kesintisiz uygulamalar yazmanıza izin verir.

Devlet Kanalları:

Aeternity, yüksek derecede ölçeklenebilir, güvenilir olmayan değerli işlemlere izin veren devlet kanalları sunar. Kanallar işlevsel kolaylıkla doğrulanabilir Akıllı sözleşmeleri Turing ile tamamlamaktadır.

Entegre İsim Sistemi:

Aeternity’in platforma yerleştirilmiş bir ad sistemi (DNS) vardır. DNS, kullanımı kolaydır ve unutulmaz, insan dostu isimleri desteklerken, hemde merkezi olmayan ve güvenlidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kimlik Hesapları:

Kullanıcılar, ağ üzerinde kendi kimliğini yaratabilir ve kendi kimliğini oluşturabilir.

AE coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar