Kapat

Affiliate Coin nedir? Üye ol 25 AFLC Coin kazan!

Anasayfa
Free Affiliate Coin nedir? Üye ol 25 AFLC Coin kazan!

Adından da anlaşılacağı üzere, AffiliateCoin Blockchain'de “güvenli, tartışılmaz işlemlerin” yapılmasını sağlayan özel araçlardan yararlanan yepyeni bir “merkezi olmayan ortaklık ağı” dır. Buna ek olarak, AffiliateCoin ayrıca “yayıncılara” bu sektörde kullanılan geleneksel modellere kıyasla iyi gelir yüzdesi alma şansı veriyor.

Bu platformun, geleneksel olarak küçük işletmeleri geçmişte bu tür pazarlama stratejilerini kullanmalarını engelleyen ana engellerin bir kısmını ortadan kaldıracağınında dikkate alınması gerekiyorTüm bunlar, AffiliateCoin'in “İşlem Başına Ödeme” modelini kullanmasına izin veren “Akıllı Sözleşmeler” kullanılarak gerçekleştirilir. AffiliateCoin'in gerçekten fark yaratabileceği bazı sektörler arasında e-ticaret, moda, spor, finans ve çevrimiçi kumar sayılabilir.

Bu servisin diğer bir önemli yönü, çeşitli güvenlik protokolleri kullanılarak müşteri güveni aşılama yeteneğidir. Parasal ödemelerin (sistem içinde yapılan) otomatik olarak yürütüldüğünden (herhangi bir aracı kullanmadan), kullanıcılar zamanında ödeme yapabileceklerinden emin olabilirler.

Bu projeyle ilgili aylık ücret veya herhangi bir kayıt maliyeti yoktur. 

AffiliateCoinICO aşamasında şuan için platforma üye olan her kullanıcıya 25 AFLC coin vermektedir. 1 AFLC coin şuan için platform üzerinde 0,89$ dolardan işlem görmektedir. HEMEN ÜYE OL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir