Kapat

Afterlight 2 Nedir? Nasıl Kullanılır?

Anasayfa
Uygulama Afterlight 2 Nedir? Nasıl Kullanılır?

Afterlight 2 nedir?

Afterlight 2 , güçlü ve tüm özelliklere sahip bir fotoğraf ve video düzenleme editörü olarak bizleri karşılıyor. Son zamanlarda oldukça fazla satın alınan bu görsel düzenleme uygulaması bir önce ki Afterlight uygulamasına göre arayüzü sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Her ay ücretsiz içerik güncellemeleri alan bu uygulamanın gelin içeriğine bakalım.

Afterlight 2 neler sunuyor? Nasıl kullanılır?

Afterlight 2 uygulaması ilk açıldığı andan itibaren kullanıcılarına oldukça sade ve anlaşılır bir arayüzle hizmet ediyor. Açıkış ekranının hemen sağ alt köşesinde bulunan ikon sayesinde ayarlar sekmesine ulaşılabiliyor. Öncelikle ayarlar sekmesinden kullanıcıların yapacağı özelleştirmeler ve tercihler ile daha fazla sadeleşen uygulama oldukça kullanışlı. Yine açılış ekranının alt orta kısmında bulunan İnstagram ikonu bu uygulamayı İnstagram hesabınıza bağlamanıza yardımcı oluyor. Uygulamanın açılış ekranında uygulama size iki farklı seçenek sunuyor. Birincisi galeri ikonu iken ikincisi sizi kameraya götürüyor.

Afterlight 2 kamera arayüzü , tasarımı ve sunduğu özellikler ile standart kamera deneyiminden sizi çıkartarak uygulamanın farklı bir yerde konumlandırılmasını sağlıyor. Kamera arayüzünde cihazın dengede olduğunu kontrol edebildiğiniz bir çubuğun olması özellikle düzgün fotoğraf çekmek isteyen kullanıcılar için biçilmiş kaftan. Şimdi ise gelelim Afterlight 2 programının yaptığı asıl işe. Düzenleme.

Fotoğraf düzenleme kısmına baktığımızda ekranın alt kısmına sıralanmış kategoriler görüyoruz. İnce ayar araçları , filtreler , filmler , boyut düzenlemesi ve çerçeveler ana kategorileri oluşturuyor. İnce ayar kategorisine girdiğinizde geniş kapsamlı bir içerik kullanıcıları karşılıyor. Fotoğraflar üzerinde ince detayları düzeltebileceğiniz bu alan netleştirme , parlaklık gibi özellikle sunarak ince ayarlarda muazzam bir iş çıkartıyor. Afterlight 2’nin maharetleri bununla sınırlı kalmıyor. Geniş filtre seçenekleri sayesinde yine kullanıcısını memnun edeceğini düşündüğüm uygulama hem galeride bulunan görseller hemde uygulama kamerasından çekilen görseller için oldukça uygun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  WhatsApp'a Kişi Ekle ve QR Kod özelliği geliyor!

Görsellerinizi düzenledikten sonra kayıt aşamasına geçiyorsunuz. Kayıt aşamasında öncelikle kullanıcıdan çözünürlük seçimi yapılmasını isteniyor. Bu seçim yapıldıktan sonra ekranda beliren kaydet ve paylaş butonları ile görseli rahatlıkla Facebook , Twitter , İnstagram gibi sosyal sitelerde paylaşmanız sağlanıyor.

Afterlight 2 , son derece geniş fotoğraf düzenleme ve filtreleme seçenekleri sunarken tüm bunları anlaşılır şekilde kolay arayüzü sayesinde yapıyor. Özellikle sosyal medyada paylaştığı fotoğraflara özen gösteren kullanıcılar için çok iyi bir program olan Afterlight 2’yi sizde aşağıda bulunan linkten edinebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir