Kapat

AirPods Pro 30 Ekim’de Satışa Sunuluyor! Türkiye Fiyatı Nedir?

Anasayfa
HABER AirPods Pro 30 Ekim’de Satışa Sunuluyor! Türkiye Fiyatı Nedir?

Apple, hakkında çokça söylenti dolaşan gürültü-engelleme özellikli AirPods Pro’yu bugün yayınlanan basın bülteni ile duyurdu. Önceki modelde olduğu gibi yine yalnızca beyaz renk seçeneği ile piyasaya sürülecek olan AirPods Pro, 30 Ekim’de satışa sunulacak.

Dış sesleri algılayabilen mikrofonlara sahip olan AirPods Pro, gürültü-engelleme özelliği sayesinde bu dış sesleri engelleyebiliyor. Türkiye için 1.899,00TL fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan AirPods Pro ayrıca “Uyarlanabilir EQ” özelliği sayesinde dinlediğiniz müziği kulağınızın şekline göre uyarlayabilecek.

Önceki modelin aksine AirPods Pro, daha güvenli ve tam uyumlu bir kullanım için üç farklı silikon başlık ile birlikte gelecek. Ayrıca kullanıcıların doğru başlığı kullanıp kullanmadığını test edebilmek amacıyla Apple tarafından geliştirilen ses testi yazılımını da kullanmak mümkün olacak.

İkinci nesil AirPods cihazlarda olduğu gibi AirPods Pro da kablosuz şarj ve “Hey Siri” ses komutlarını destekliyor. Apple tarafından belirtildiği üzere 4.5 saatlik aralıksız dinleme ömrü sunan bir bataryaya sahip olan AirPods Pro, 24 saatik dinleme süresi sağlayan kasası ile birlikte geliyor.

AirPods Pro ayrıca tere ve suya dayanıklı olarak kullanılabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Yeni iPhone Modelleri Çentiksiz Gelebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir