Kapat

Amerikan Netflix’ini İzleme Yöntemi 2019

Anasayfa
Çözüm Amerikan Netflix’ini İzleme Yöntemi 2019

Günümüzde,şu sıralar aralarında Netflix’in de dahil olduğu 600’e yakın radyo/televizyon yayın kanallarının RTÜK tarafından yediği sansür konuşuluyor. Netflix’in sansür sonrası Türkiye piyasasından çekilip çekilmeyeceği konuşuldu fakat Netflix Türkiye tarafından yapılan açıklama ile bu hamle yalanlanıp yine Netflix Türkiye tarafından yaklaşık birkaç saat öncesinde yeni getirilen denetim yasasına uyma amaçlı RTÜK’e lisans başvurusunda bulunuldu. Kullanıcı veri tabanları yaklaşık 1.5 milyona yaklaşan topluluk ise yeni gelecek sansürün seyir zevklerine yaşatacakları sapmalar konusunda ciddi endişelere sahip,özellikle de Twitter’da bu konunun gündeme oturduğunu belirtmekte fayda var.

Şimdi gelelim konumuza. Aslında sahip olduğunuz Netflix hesabı ile Amerika Birleşik Devletleri sunucularına bağlanarak,dizileri orijinal Amerikan versiyonu ile seyretmeniz mümkün. Üstelik bu işlem sadece 5 dakikanızı alacak çünkü oldukça basit! Öncellikle tabii ki de bir Netflix üyeliğine ihtiyacınız var. Daha sonrasında bilgisayarımızdan aşağıdaki adımları uygulamaları teker teker uygulamaya geçmeniz gerekiyor.

  • Yüksek hızlarda çalışma performansı sunan vpn servislerinden birini edinin(en başarılı vpn programlarından biri MysteriumVpn Ücretsiz ve Netflix engelini aşabiliyor!).
  • Vpn programınıza giriş yapıp Amerika sunucularından birine bağlanın.
  • Bağlantı kurulduktan sonra Netflix hesabınıza giriş yapıp sansürsüz dizi izlemenin keyfini çıkarın.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Sphere ( SPHR ) coin nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir