Kapat

Android İçin En İyi Müzik Çalar Uygulamaları | 2019

Anasayfa
Uygulama Android İçin En İyi Müzik Çalar Uygulamaları | 2019

Günümüzde müzik dinleyicilerinin büyük çoğunluğu Spotify ve Apple Music gibi müzik platformlarına geçiş yapmış olsa da, azımsanmayacak sayıda kişi hâlâ kendi müzik arşivlerini dinlemeyi tercih ediyor. Eğer siz de kendi müzik arşivinizi telefonunuzda dinlemek istiyor, ancak halihazırda telefonunuzda bulunan müzik uygulamasından hoşlanmıyorsanız, bu yazımızda size uygun en iyi müzik çalar uygulamasını bulabilirsiniz.

AIMP

Güçlü bir müzik uygulaması olan AIMP; FLAC, MP3, MP4 ve diğer türler olmak üzere temel müzik dosyalarını desteklemektedir. Ayrıca uygulamanın tema ve görünüşünü de kişiselleştirmek mümkün.

Basit bir arayüze sahip olan AIMP ile herhangi bir problem yaşamadan müzik keyfinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca ses normalleştirme özelliği ile diğer müzik çalar uygulamalarına göre bir adım öne çıkan AIMP’i indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

AIMP
AIMP
Developer: Artem Izmaylov
Price: Free

BlackPlayer EX

Basit ancak zarif bir müzik çalar uygulaması olan BlackPlayer EX sahip olduğu ekolayzer, widget, ID3 etiket editörü ve çeşitli temalar ile diğer müzik uygulamalarından ayrılıyor. Eğer minimalist tasarımlardan hoşlanıyorsanız BlackPlayer EX’i oldukça beğeneceğinizi düşünüyoruz.

BlackPlayer EX Music Player
BlackPlayer EX Music Player
Developer: FifthSource
Price: ₺2,95

jetAudio HD

Sahip olduğu özellikler ile çoğu Android kullanıcısının favorisi haline gelen jetAudio HD ile müzik deneyiminizi eklentiler aracılığıyla daha iyi hale getirebilirsiniz. Ekolayzer, bass artırma, etiket editörü, widget ve MIDI playback gibi özelliklere sahip olan uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

jetAudio HD Music Player
jetAudio HD Music Player
Developer: Team Jet
Price: Free

MediaMonkey

Diğer uygulamalara göre fazla bir kullanıcı kitlesi bulunmayan ancak oldukça başarılı bir müzik çalar uygulaması olan MediaMonkey, diğer müzik çalar uygulamalarında bulunmayan birçok özellik sunuyor. Ses dosyalarını organize etmeyi seven kullanıcılar için sesli kitap ve podcast dosyalarını organize etme kabiliyeti ve şarkıları bestecisine göre sıralayabilmeyi sağlayan MediaMonkey ayrıca Wi-Fi aracılığı ile bilgisayarınızdaki müzik kütüphanenizi telefonunuzla senkronize edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Nonolive Nedir? Nasıl Kullanılır?
MediaMonkey
MediaMonkey
Developer: Ventis Media, Inc.
Price: Free

Musicolet

Eğer ihtiyacınız olmayan özelliklerden arınmış, basit ve sade bir arayüze sahip bir müzik çalar uygulaması istiyorsanız Musicolet tam olarak size göre. Tamamen çevrimdışı çalışan ve reklam yayınlamayan uygulama ekolayzer, etiket editörü ve widget gibi özellikler sunuyor.

Neutron Player

Diğerlerinden faklı olarak 32/64-bit ses oluşturma özelliğine sahip olan Neutron Player ile müziklerinizi daha kaliteli bir şekilde dinleyebilirsiniz. Daha çok profesyonel kullanıcılara hitap eden uygulamanın arayüzü ise pek de çekici değil.

Neutron Music Player
Neutron Music Player
Price: ₺54,99

Phonograph

Basit tasarımlardan hoşlanan kullanıcılar için bir diğer seçenek olan Phonograph, hafif ve kullanması kolay özelliği ile öne çıkıyor. Ayrıca Last.fm entegrasyonu, etiket editörü, çalma listesi ve anasayfa widget özellikleri sunan uygulama sadece müzik dinlemek isteyen ve farklı özelliklerle uğraşmak istemeyen kullanıcılar için geliştirilmiş.

Phonograph Music Player
Phonograph Music Player
Developer: Karim Abou Zeid
Price: Free

PlayerPro Music Player

Zarif bir arayüze sahip olan PlayerPro Music Player ile uygulamayı özel temalar ile dilediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca Hi-Fi müzik (32-bit, 384kHz’e kadar) desteğine sahip olan uygulama 10 band ekolayzer, Android Auto ve Chromecast desteği sunuyor.

PlayerPro Music Player
PlayerPro Music Player
Developer: BlastOn SA
Price: ₺11,99

Poweramp Music Player

Yine şık bir arayüze sahip olan Poweramp Music Player uygulamasını Google Play’de yer alan çeşitli temalar ile özelleştirmek mümkün. Hızlı, etkili ve güçlü bir arayüze sahip olan uygulama aralıksız oynatma, crossfade ve Android Auto desteği sunuyor.

Poweramp
Poweramp
Developer: Max MP
Price: Free

Pulsar Music Player

Şu anda piyasadaki en iyi müzik çalar uygulamalarından biri olan Pulsar Music Player, zarif görünümlü Material Design, etiket editörü, aralıksız oynatma, akıllı çalma listesi, uyku zamanlayıcısı ve Last.fm entegrasyon desteği sunuyor. Ayrıca Chromecast desteğine sahip olan uygulama, Android Auto ile de oldukça iyi iş çıkarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  İnternet VPN servisi ile hızlanıyor!

Bizim gözümüzden kaçan ve sizin önereceğiniz bir müzik çalar uygulaması varsa bize yorumlardan belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir