Kapat

Android telefonlarda ekranı çift tık ile açma yöntemi!

Anasayfa
Çözüm Android telefonlarda ekranı çift tık ile açma yöntemi!

İlk olarak LG marka telefonlarda kullanıcıların hizmetine sunulan çok kullanışlı bu uygulama sayesinde telefonumuzun tuş ömrünü uzatırken erişilebilirlik manasında da bir tık daha hızlı olabiliyoruz.

Muhtemelen patent anlaşmaları vs. olduğundan diğer firmalar şimdilik bu özelliği tam olarak kullanamıyorlar. General mobile bazı modellerinde cift tık ile kapama özelliğini kullansada özellik henüz diğer cihazlarda randımanlı olarak kullanılmıyor. Özellikle Apple kullanıcıları iPhone modellerinde ekran çift tık özelliğini kullanmak istiyorlar. Kullanıcı isteklerine dünya devi firmalar nasıl yanıt verecekler çok yakında göreceğiz.

Bu makalemizde sizlere bu özelliğe benzer bir uygulamadan bahsedeceğiz.
Tap Tap App uygulamasını kullanarak telefon ana ekranına gelen simge ile power tuşu kullanmadan telefonu uykumoduna alabilecek ve ekran kapalı konumdayken parmağınızı yukarı yönde ekrana sürterek kilit ekranını açabileceksiniz. Detaylı video linkte bulunmaktadır. Linkten uygulamayı indirip kullanabilirisiniz.

Yakın zamanda diğer tüm telefonlara çift tık özelliği kazandırılması dileğiyle bir sonraki makalede görüşürüz.

 

Sizden gelenler;

Samsung S7 ekran çift tık ile açma, Samsung s8 ekran çift tık ile açma, Samsung ekran çift tık ile açma, Apple çift tık ile ekran açma kapama, Lenovo çift tık ile ekran açıp kapatma, HTC çift tık ile ekran açıp kapatma, casper çift tık ile ekran açıp kapatma, telefonlarda çift tık ile ekran açıp kapatma nasıl oluyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir