Kapat

Android ve iOS Yeni Çıkan Oyunlar | En Çok İndirilenler

Anasayfa
Mobil Oyun Android ve iOS Yeni Çıkan Oyunlar | En Çok İndirilenler

Mobil oyun tutkusu her geçen gün artmaya devam ediyor. Hatta durum öyle bir hal aldı ki bilgisayarda oynanan çoğu oyun artık mobil versiyonu ile piyasaya çıkmaya başladı. Yeni çıkan mobil oyunlar kullanıcılara her geçen gün daha kaliteli görseller ve içerikler sunuyor.

Son zamanlarda yeni çıkan ve en çok indirilen mobil oyunlar hangileridir? Mobil oyun tutkunu takipçilerimiz için yeni çıkan Android ve iOS oyunlarını derledik. Android ve iOS platformlarında keyifle oynayabileceğiniz bu yeni çıkan mobil oyunlar aynı zamanda kullanıcılar tarafından kısa sürede en iyi oy alan oyunlardır. Peki Google Play ve App Store’da en çok tercih edilen yeni oyunlar hangileridir?

Android ve iOS yeni çıkan mobil oyunlar

Valkyrie Profile Lenneth

Yeni çıkan ücretli oyunlar kategorisinde iOS için 80 TL, Android için 92 TL olan fiyatıyla Valkyrie Profil Lenneth, Square Enix tarafından geliştirilmiş bir RPG yapımı sürükleyici bir oyundur. Valkyrie Profile Lenneth‘de amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçılar ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamak olacak. Oyun oldukça keyifli gerçekten ücretinin karşılığını veriyor. Sürükleyici ve bir süre sonra bağımlılık yaratıyor. Valkyrie Profile Lenneth uzun bir süre iOS ( Apple ) telefonlara en çok indirilen oyunlar sıralamasında birinci sıradaydı.

Google Play

VALKYRIE PROFILE: LENNETH
VALKYRIE PROFILE: LENNETH
Price: ₺91,99

AppStore

VALKYRIE PROFILE: LENNETH
VALKYRIE PROFILE: LENNETH
Developer: SQUARE ENIX INC
Price: 119,99 TL+

Homo Machina

Bilim adamı Fritz Kahn‘ın çalışmalarından esinlenerek geliştirilen bir bulmaca oyunu oyun Homo Machina yeni çıkan oyunlar kategorisinde ilgi çeken bir bulmaca oyunu olarak yerini aldı.  Homo Machina’nın gerçeküstü bulmacalarını çözmek için çılgın bir yolculuğa çıkın ve 1920’lerin büyük bir fabrikası olarak temsil edilen insan vücudunun iç işleyişini öğrenin. Oyun bulmaca meraklıları için oldukça ilgi çekici duruyor. Homo Machina son aylarda Android telefonlara en çok indirilen mobil oyunlar listesinde zirveyi kimseye bırakmadı. 

Google Play

Homo Machina
Homo Machina
Developer: ARTE Experience
Price: ₺17,99

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  En Çok İndirilen Mobil Oyunlar | 2018

AppStore

Homo Machina
Homo Machina
Developer: ARTE Experience
Price: 19,99 TL

Mayhem Combat

Vivid Games tarafından geliştirilen Mayhem Combat, dövüş çok oyunculu oyun severlerin kesinlikle göz atması gereken bir mobil oyun. Mayhem Combat’i yükle ve Google Play’deki en iyi online, çok oyunculu dövüş oyunlarından birinde Şehir Arenası üzerinde hakimiyetini kurmaya çalış bu keyifli oyun reflekslerin yanı sıra strateji bilgiside gerektiriyor.

Google Play

AppStore

Mayhem Combat
Mayhem Combat
Developer: Vivid Games S.A.
Price: Free+

Dead Island Survivors

Akıllı telefonlar için son zamanların en farklı zombi aksiyon RPG oyunu Dead Island! Zombilere karşı savaşıp hayatta kalmaya çalıştığınız Dead Island: Survivors‘da kendi üssünüzü kuruyorsunuz.

Bilgisayar ve konsol sürümleri 15 milyondan fazla satan oyun mobil platformda da oldukça fazla ilgi görüyor. Oynanması gereken mobil oyunlar sınıfında ilk sıralarda kendine yer bulmaktadır.

Google Play

AppStore

Dead Island: Survivors
Dead Island: Survivors
Developer: FISHLABS
Price: Free+

Darkness Rises

Darkness Rises tamamı parmaklarınızın ucunda olan muhteşem grafikler, yenilikçi oynanış ve yoğun düşman lideri savaşları sunan devrimsel bir RPG Aksiyon oyunudur.

Grafikleri ve hızlı temposu ile bir konsol oyununu anımsatan Darkness Rises’ta, Cengaver’den sihir ustası Büyücü’ye kadar oyun tarzınıza uyan sınıflardan istediğinizi seçebilirsiniz. Becerileriniz ile canavarları yok edebilir veya bu becerileri diğer oyuncularla mücadele etmek için kullanabilirsiniz. Bu hafta en çok indirilen mobil oyunlar kategorisinde birinci sırayı bırakmayarak iyi bir çıkış yaptı.

Karanlık sizi ele geçirmeden önce siz onu ele geçirin.

Google Play

Darkness Rises
Darkness Rises
Developer: NEXON Company
Price: Free

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  En İyi Bedava Android Oyunları

AppStore

Darkness Rises: Adventure RPG
Darkness Rises: Adventure RPG

 

Yeni çıkan mobil oyunlar makalemizin burada sonuna geldik listede atladığımız oyunlar var ise yorum kısmından  bize yazabilirsiniz. Yeni çıkan mobil oyunları bu makale altında listelemeye devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir