İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Antmons (AMS) Coin Nedir? | AMS Coin Hakkında Bilgiler

Antmons Entertainment, web2 ve web3 kullanıcılarıyla uyumlu bir MetaNFT, Battle-to-Earn GameFi Platformudur. Tek bir oyun değil daha çok, kullanıcılara sürekli olarak zenginleştirilmiş bir içerik sistemi sunmaya ve geliştiricilere basit, güvenilir ve sürdürülebilir bir ekolojik platform sağlamaya adanmış bir dizi standart gibidir.

“Geleneksel” GameFi’nin tek bir ekolojik ilişkisi vardır, içerik sağlayıcı ile kullanıcı. Antmons’ta oluşturduğumuz şey, platform, içerik sağlayıcı ve kullanıcı arasında daha istikrarlı bir üçgen ilişkidir. Platform, basit ve güvenilir bir teknik arayüz sağlar. İçerik sağlayıcı, çok az teknik uzmanlıkla bile yüksek kaliteli oyun içeriğine katkıda bulunduğu sürece gelir elde etmeye devam edebilir. Oyuncular ve kullanıcılar, yalnızca bir Meta NFT’ye güvenerek sürekli olarak zenginleştirilmiş oyun içeriğini her zaman deneyimleyebilirler.

ANTMONS

Antmons, Antmons Entertainment’ta başlatacağımız ilk Play-to-Earn oyunudur. Sonsuz gerçek zamanlı yarışmalara ve topluluğun sahip olduğu ve tanımladığı bir maceracıların cenneti olarak kabul edilebilecek bir metaverse’ye sahip, blockchain tabanlı bir oyundur. DEW Savaşlarına katılarak veya Token Pool Bettles’ta bir maceraya atılarak günlük gelir elde edebilirsiniz .

Oyun küçük böceklerin dünyasında geçiyor. Oyuncular, kendileri için savaşmaları veya daha fazla ganimet için loncalar kurmaları için Antmons kahramanlarını çağırır. Antmons kahramanları farklı dövüş özelliklerine ayrılır: Spayer, Tank, Archer, AOE ve Shooter. Savaşı kazanabilmeniz ve ödüller kazanabilmeniz için kahramanları yükseltmeniz ve becerileri geliştirmeniz gerekiyor!

Advertisement. Scroll to continue reading.

AMS Coin Nedir?

Antmons Entertainment’ın temeli, yenilikçiliğinin altında yatan demokrasidir. Platforma yatırım yapan herkesin, topluluk ve ürün olarak oluşturulan zenginlikten adil bir pay aldığından emin olmak isteniyor ve bu değerler ışığında AMS belirtecini oluşturdu.

AMS belirteci, bir hakediş planıyla kontrol edilen 100 milyonluk sınırlı bir arza sahip deflasyonist bir yönetişim belirtecidir , bu nedenle talep zamanla arttıkça, fiyat doğal olarak artacak ve erken benimseyenleri ve sahiplerini büyük ölçüde ödüllendirecektir.

AMS Coin Bilgileri

AMS Coin Nasıl Alınır?

AMS ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, AMS ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla AMS coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Veritise(VTS), blockchain kimlik doğrulaması yoluyla bireyler, işletmeler ve kurumlar arasında güveni geri getiriyor. Gerçek bir kişiden veya şirketten neredeyse her türlü dijital varlığa kadar, tüm...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...