Kapat

Apex Legends: Twitch Prime ile Bedava Kostüm ve Apex Paketleri Kazanın

Anasayfa
Free Apex Legends: Twitch Prime ile Bedava Kostüm ve Apex Paketleri Kazanın

Twitch Prime üyeleri için Apex Legends oyununda ücretsiz hediyeler kazanma fırsatı doğdu. Respawn tarafından geliştirilen Battle Royale oyunu Apex Legends’de oyuncular kısıtlı bir süreliğine bedava ganimet paketi kazanabiliyor. PS4, Xbox One ve PC’de geçerli olan pakette özel bir kostümün yanında birçok hediye bulunuyor. Ancak bu ödül her platform üzerinden tek bir hesap için elde edilebiliyor.

Apex Legends Twitch Prime Paketi, Battle Royale oyunu için çeşitli kozmetik ürünleri barındırıyor. Bu pakette Pathfinder için efsanevi Omega Noktası kostümü öne çıksa da, kostüm, silah kostümü ve ifadeler gibi rastgele bir ürün yelpazesi içeren, yağma kutularına eşdeğer beş adet Apex Paketi de ayrıca pakette yer alıyor.

Pakette, oynanabilir karakter sınıfları olan Legends bulunmuyor. Erişiminizin olmadığı bu karakterlere sahip olmak için ya oynayarak kazanmanız ya da para ile satın almanız gerekiyor.

Twitch Prime Paketini elde edebilmek için ilk olarak Twitch hesabınızı EA hesabınıza bağlamanız ve daha sonra Twitch web sitesinde taç simgesi şeklindeki Prime Loot ikonuna tıklamanız gerekiyor. Daha önce de belirtildiği gibi, paket PS4, Xbox One ve PC için geçerli, ancak yalnızca bir kez geçerli olan paketi sadece EA hesabınızla giriş yaptığınız ilk platformda talep edebilirsiniz.

Kaynak: GameSpot

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir