Kapat

Apex Legends’in İlk Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

Anasayfa
HABER Apex Legends’in İlk Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

Apex Legends henüz bir aydır piyasada olmasına rağmen ilk haftasında 25 milyon oyuncuyu kendine çekerek açık bir şekilde en popüler oyunlardan birisi haline geldi.

Tüm bu popülerliğin ve yükselen heyecanın ortasında, geliştirici firma Respawn bir yol haritası yayınlayarak Fortnite’a benzer şekilde Battle Pass ve üç ay sürecek sezonların olacağını belirtti. Ayrıca şirketin yeni Legends (oynanabilir karakterler), yeni silahlar ve daha fazlasını oyuna getireleceği aktarılıyor.

Respawn, Battle Pass ve ilk sezonun Mart ayında geleceğini söyledi, ancak buna dair kesin bir tarih paylaşmadı. İşte Respawn’ın Şubat ayında paylaştığı yol haritası:

Paylaşılan bu yol haritasına göre, Mart ayında henüz belirtilmeyen ileri bir tarihte 1. Sezon’un ve Battle Pass’in başlayacağı, Haziran ayında 2. Sezonun başlayacağı ve yeni oynanabilir karakterlerin ekleneceği, Eylül ayında 3. Sezonun başlayacağı ve yeni silahlar ekleneceği, Aralık ayında ise 4. Sezonun başlayacağı ve yeni loot seçeneklerinin ekleneceği belirtiliyor.

Mart ayına yeni giriş yapmış olduğumuzdan dolayı, oyuncular 1. Sezon’un başlayacağı kesin tarihi öğrenmek için sabırsızlanıyor. Ancak şimdilik geliştirici Respawn tarafından konuya dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir