Kapat

App Store’dan Kaldırılan Uygulamalar Nasıl İndirilir?

Anasayfa
Çözüm App Store’dan Kaldırılan Uygulamalar Nasıl İndirilir?

Epic Games bu hafta, App Store üzerindeki tüm Infinity Blade oyunlarını kaldırma kararı aldı. Oyunun sevenlerini pek mutlu etmeyen bu haber ile birlikte kullanıcılar oyunu geri yüklemenin yollarını aramaya başladı.

Uygulamanın App Store’dan kaldırılmasıyla birlikte geri dönüşün olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak aşağıda anlatacağımız yöntem ile birlikte daha önce indirdiğiniz herhangi bir uygulamayı tekrar yükleyebilirsiniz.

Bu yöntemin çalışması için uygulamayı daha önce aynı cihazda indirmiş olmanız gerekiyor. Eğer uygulamayı App Store’dan kaldırılmadan önce indirmediyseniz, bu yöntem işe yaramayacaktır.

App Store’dan Kaldırılan Uygulamalar Nasıl İndirilir?

Kaybolan uygulamalarınızı bulmak için App Store’a girin ve ardından Güncellemeler ve sonrasında Satın Alınanlar’ı seçin. (iPad’de bu, sağ üst köşedeki profil simgenizin arkasındadır)

Bu kullanıcı kimliğini kullanarak satın aldığınız her uygulamanın bir listesi burada gözükecek. Şu anda cihazınızda olmayan, indirdiğiniz her şeyi görmek için “Bu iPad’de Değil” veya “Bu iPhone’da Değil” e dokunabilirsiniz. Ya da sadece aradığınız uygulamayı bulmak için arama butonunu kullanabilirsiniz.

İstediğiniz uygulamayı bulduğunuzda indirmek için uygulamanın yanındaki bulut simgesine dokunun.

Bir uygulama mağazadan kaldırıldıysa, bu durumda geliştirici tarafından artık desteklenmediğini unutmayın. Bu, kullanıcı deneyiminizi kötü bir şekilde etkileyebilir.

iOS’un gelecekteki sürümleriyle, bu uygulama aynı zamanda cihazınızla uyumsuz hâle gelebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Investing Reklam Engelleyici | Reklamları Kaldır

“App Store’dan Kaldırılan Uygulamalar Nasıl İndirilir?” üzerine 1 yorum

  1. User says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir