Kapat

Appcoins ( APPC ) nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para Appcoins ( APPC ) nedir? Geleceği var mı?

Appcoins ( APPC ) coin nedir?

AppCoins, kullanıcılara yeni uygulama satın alma gücü veren, geliştiriciler için para kazanma potansiyelini açığa çıkartan ve uygulama güvenliğini artıran uygulama mağazaları için bir kriptocurrency’dur.
Bu proje geliştiricilere, uygulamalarını para kazanma ve uygulama mağazaları arasında itibar kazanma şeffaf ve etkili bir yol sağlar; kullanıcıları, uygulamaları keşfetmek için yeni satın alma olanakları ve teşvikler sunan güvenilir bir ortam sağlar; güven, şeffaflık ve açıklık sağlayan yeni bir evrensel dille bir uygulama ekonomisi yaratıyor.

Geleceği var mı?

Proje bizim çok ilgimizi çekti geleceği olan güvenilir bir ekosisteme sahipler. Dün piyasaya ICO fiyatının neredeyse 5 katı tutarında giriş yaptı.

APPC coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknoburTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

→ Ripple ( XRP )

→ Stellar ( STR )

 Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

“Appcoins ( APPC ) nedir? Geleceği var mı?” üzerine 1 yorum

  1. Fatih says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir