Kapat

Apple, iOS 12.1.1, tvOS 12.1.1, macOS 10.14.2, ve HomePod 12.1.1 Güncellemelerini Yayınladı

Anasayfa
HABER Apple, iOS 12.1.1, tvOS 12.1.1, macOS 10.14.2, ve HomePod 12.1.1 Güncellemelerini Yayınladı

Apple bugün iPhone ve iPad için birçok gelişmeyi içeren iOS 12.1.1 versiyonunu yayınladı. Son yazılım güncellemesi, FaceTime, iPhone XR Haptic Touch ve daha fazlası ile ilgili iyileştirmeleri içeriyor.

Apple’ın Çin’de tanıtımını yapacağı HomePod için HomePod 12.1.1 ve tvOS 12.1.1, macOS Mojave 10.14.2 güncellemeleri yayınlandı.

iOS 12.1.1 güncellemesi FaceTime kullanıcıları için arama sırasında ön kamera ve arka kamera arasında geçişleri kolaylaştıracak geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzü içeriyor.

FaceTime kullanıcıları aynı zamanda arama sırasında video ve ses içeren canlı görüntüler yakalayabilecekler. Bu özellik iOS 12’de kaldırılmıştı ve kullanıcılardan gelen tepkiler üzerine özellik geri geldi, ancak bu özellik grup aramalarında kullanılamıyor.

iPhone XR kullanıcıları için Hoptic Touch özelliğine uzun basma sonucunda bildirimleri genişleten bir işlev eklendi. Aynı zamanda Apple Watch için de Watch uygulamasının simgesi tekrar tasarlanan Apple Watch Series 4 benzeri bir görünüm aldı.

iOS 12.1.1 güncelleme notlarının tamamını aşağıda görebilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlarınız için sorunları çözen iOS 12.1.1 güncellemesi yeni özellikleri beraberinde getiriyor. Özellikler ve geliştirmeler şunlardan oluşuyor: iPhone XR için haptic touch özelliğini kullanarak bildirimleri görüntüleme, iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max cihazlarında farklı operatör hatları için eSIM ile çift hat özelliği, FaceTime araması sırasında ön kamera ile arka kamera arasında geçişi tek dokunuş ile gerçekleştirme, birebir FaceTime görüşmelerinde canlı görüntü yakalama özelliği.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Android Oreo yayınlandı! Hangi telefonlara gelecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir