Kapat

Apple, iPhone 11 Serisini Bugün Gerçekleşek Etkinlikte Görücüye Çıkaracak

Anasayfa
HABER Apple, iPhone 11 Serisini Bugün Gerçekleşek Etkinlikte Görücüye Çıkaracak

Aylar süren bekleyişin ardından Apple, bugün Kaliforniya’da gerçekleşecek olan etkinlikte yeni iPhone serisini ortaya çıkaracak.

Şirketin; 5.8-inç boyutunda iPhone 11 Pro, 6.5-inç boyutunda iPhone 11 Pro Max ve 6.1-inç boyutunda iPhone 11 olmak üzere üç adet cihaz duyuracağı tahmin ediliyor.

Apple her zamanki gibi çıkacak olan cihazlarla ilgili herhangi bir bilgi sızıntısı olmamasına dikkat etse de, geçtiğimiz günlerde cihazlara dair birçok söylenti ortaya çıkmıştı.

Cihazların üçlü arka kamera sistemine, çift yönlü şarj kabiliyetine ve göz alıcı renk seçeneklerine sahip olacağı belirtiliyor.

Çıkış Tarihi

Apple bugün düzenleyeceği etkinlikte cihazları görücüye çıkararak tüm özelliklerini basın ile paylaşacak. Apple’ın genel merkezi Cupertino, Kaliforniya’da gerçekleşecek olan etkinlik Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak.

Cihazlar için ön siparişler genelde çıkış tarihinden sonraki Cuma günü gerçekleştiğinden dolayı, iPhone 11 serisinin de 13 Eylül tarihinde ön siparişlere açık hale gelmesi bekleniyor.

Fiyat

Cihazları 2018 modellere benzer bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Buna göre 5.8-inç modeli 1000$, 6.5-inç modeli 1,099$ ve 6.1-inç modeli 799$ olarak çıkış yapabilir. Bu fiyatların ülkemiz için hangi seviyede olacağı ise henüz net değil. Ancak fiyat aralığının 7,000-10,000TL şeklinde olacağını tahmin edebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  WhatsApp gizlilikte sınıfta kaldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir