Kapat

Apple iPhone 11 Stokları Tükendi!

Anasayfa
HABER Apple iPhone 11 Stokları Tükendi!

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 11 seriside özellikle ülkemizde ciddi stok sorunu yaşanıyor. Yoğun kullanıcı talebine karşılık çoğu teknoloji marketinde stoklar tükenmiş durumda. Tüketicilerin çoğu “iPhone 11 stok ne zaman gelecek? iPhone 11 Türkiye stokları ne zaman gelecek?” sorularına yanıt arıyor.

iPhone 11 stok sorunu kısa sürede çözülecek gibi durmuyor. Özellikle büyük teknoloji marketlerinde şuan sıfır noktasında olan stokların kısa vadede dolması imkansız gibi duruyor. Hale hazırda ön siparişi alınan ürünlerin bile bir çoğu tüketicilere teslim edilemedi.

Ek olarak Apple Store’larda dönem dönem stok olması akıllarda farklı soru işaretleri oluşmasına neden oluyor. Tüketicilerin çoğu Apple’ın bunu bilerek yaptığını ve kullanıcı tarafında ürünün yok sattığı algısı oluşturulmak istendiğini savunuyor. iPhone 11 stokları olan mağazalar kısa sürede ürünlerin satışını gerçekleştirdiğinden sürekli olarak stok sorunu devam etmiş oluyor. Değim yerindeyse karaborsa olan iPhone 11 serisinde ilk partide gelen tüm ürünler satılmış durumda ve yeni ürünlerin ne zaman geleceği konusunda net bir bilgi yok.

iPhone 11 Pro serisinde dahili hafızası yüksek olan modellerden stok bulmak mümkün ancak fiyat olarak tüketicilerin ilk tercihleri arasında iPhone 11 modeli yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Google Stadia Pro Abonelerine Ücretsiz İki Yeni Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir