Kapat

Apple, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Modellerini Ücretsiz Tamir Edecek!

Anasayfa
HABER Apple, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Modellerini Ücretsiz Tamir Edecek!

Apple geçtiğimiz gün serisi belirlenen ve açılmayan bazı iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerini ücretsiz tamir edeceği programı başlattı. iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ücretsiz nasıl tamir ettirilir? iPhone 6S ve iPhone 6S Plus tamir programı seri sorgulama nasıl yapılır?

Apple tarafından yapılan açıklamada “Apple, bazı iPhone 6s ve iPhone 6s Plus aygıtlarında bir bileşenin arızalanarak aygıtın açılmamasına yol açabileceğini belirlemiştir. Bu sorun yalnızca Ekim 2018 ile Ağustos 2019 arasında üretilen ve belirli bir seri numarası aralığındaki aygıtları etkilemektedir.” dendi.

Bu sorunu yaşadığınızı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki seri numarası denetçisini kullanarak iPhone 6s veya iPhone 6s Plus’ınızın ücretsiz onarım için uygun olup olmadığına bakın.

Ek bilgi:

Apple, onarımı kısıtlayabilir veya ürünün satın alındığı ülke ya da bölgeyle sınırlayabilir.

iPhone 6s veya iPhone 6s Plus’ınızın bu sorundan etkilendiğini düşünüyorsanız ve aygıtınızın onarımı için ödeme yaptıysanız para iadesi için Apple ile irtibat kurabilirsiniz.

Dünya genelindeki bu Apple programı iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ın standart garanti kapsamını genişletmez. Tüketiciyi koruma yasaları kapsamındaki haklarınız bu programdan etkilenmez.

Etkilenen iPhone 6s ve iPhone 6s Plus aygıtlarını kapsayan bu program, söz konusu birimin ilk perakende satış tarihinden itibaren 2 yıl boyunca geçerlidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Fransa'dan Apple'a 1.2 Milyar Dolarlık Rekor Ceza

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir