Kapat

Apple iPhone Garanti Süresi Sorgulama!

Anasayfa
Çözüm Apple iPhone Garanti Süresi Sorgulama!

Kullanmakta olduğunuz Apple iPhone telefonunuzun ne kadar garantisi kaldığını Apple servis ve destek biriminden online olarak öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz? İkinci el bir telefon alırken en çok merak edilen konulardan bir tanesi garanti süresidir. İkinci el iPhone satın almadan önce iPhone garanti süresi öğrenme ekranından telefonun seri numarası ile ne kadar garantisi kaldığını öğrenebilirsiniz. iPhone imei numarası ile kalan garanti süresi nasıl bulunur?

Apple cihazlarda online olarak kalan garanti süresini öğrenmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. İlk olarak garanti süresini öğrenmek istediğiniz Apple iPhone cihazınızın seri numarasını öğrenmeniz gerekmektedir. iPhone imei sorgulama işlemi için telefonunuzun arama ekranında *#06# ‘yi  tuşlamanız yeterli olacaktır. Daha sonra aşağıdaki Apple garanti sorgulama ve kalan garanti öğrenme ekranından sorgulamayı yapabilirsiniz.

Apple garanti durumunuzu ve ek AppleCare kapsamı satın almaya uygun olup olmadığını öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayın.

→ https://checkcoverage.apple.com/tr/tr/

→ Ekranda gerekli alanları doldurduktan sonra DEVAM butonuna tıklayıp aşağıdaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

  • iPhone satın alma tarihi
  • iPhone onarım ve servis kapsamı durumu
  • iPhone garanti süresi ne zaman doluyor
  • iPhone telefonla deste süresi bitiş tarihi
  • iPhone seri numarası hangi cihaza ait

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir