Kapat

Apple TV+ Bugün Gerçekleşen Etkinlikte Duyuruldu

Anasayfa
HABER Apple TV+ Bugün Gerçekleşen Etkinlikte Duyuruldu

Apple tarafından bugün duyurulan Apple TV+, yeni filmler, belgeseller ve yaratıcı hikayelerle bu sonbaharda çıkış yapacak. Dünya’nın en popüler isimlerini ağırlayacak olan abonelik hizmeti, Oprah Winfrey, Steven Spielberg, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Octavia Spencer, J.J. Abrams, Jason Momoa, M. Night Shyamalan ve Jon M. Chu gibi tanınmış isimleri konuk edecek.

Apple tarafından duyurulduğu üzere yeni Apple TV uygulaması ve Apple TV kanalları 2019 Mayıs’ta çıkış yapacak. Apple TV uygulaması iPhone, iPad, Apple TV, Mac, smart TV ve yayın cihazları arasında geçiş yapmayı mümkün kılacak. Kullanıcılar sadece istedikleri kanallara abone olarak, bunun ücretini ödeyecekler.

Kullanıcılar Mayıstan itibaren kullanıma açılacak olan Apple TV’de diledikleri kanallara abone olarak ekstra bir hesap veya şifre gerekmeden kanalları uygulama üzerinde izleyebilecekler. Ek olarak şu anda iTunes’da bulunan içerikler de Apple TV üzerinde kiralama veya satın alma işlemleri için yer alacak.

Yeni Apple TV için fiyat ve kapsam bilgileri önümüzdeki aylarda açıklanacak. Apple internet sitesinde belirtildiği üzere 100 ülkeden kullanıcılar Mayıs ayında uygulama ile ilgili güncelleme alacak. Apple TV uygulaması, bu ilkbahardan itibaren Samsung akıllı TV’lerinde ve gelecekte Amazon Fire TV, LG, Roku, Sony ve VIZIO platformlarında sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir