Kapat

Apple Yeni “iPad Pro” Modelini Duyurdu

Anasayfa
HABER Apple Yeni “iPad Pro” Modelini Duyurdu

Apple, bugün yaptığı duyuru ile yeni iPad Pro modelini duyurdu. Ekran boyutu ve depolama alanına bağlı olarak farklı fiyatlara sahip olan model, 11 inç model için 6.399TL ve 12.9 inç model için 7.999TL olarak fiyatlandırıldı.

Apple’ın sitesinde şu anda modele dair fiyatlandırma bilgisi görüntülense de, satın almaya çalışıldığında “Gönderim: Şu Anda Mevcut Değil” uyarısı çıkıyor.

Her iki model de geçen yılki modellerle aynı görünse de, yeni iPad Pro’da yeni bir işlemci ve yeni bir kamera sistemi bulunuyor. Yeni LIDAR tarayıcısı sayesinde kameraya derinlik algılama özelliği gelirken, Apple cihazın tanıtımında artırılmış gerçekliğe vurgu yapıyor.

IPad Pro ile sunulan yeni klavye ise önceki modellere göre dokunmatik fare bulunduruyor. Mayıs’ta satışa sunulacak olan klavye geçen yılın iPad Pro modelleri ile de kullanılabilecek.

Cihazın çoğu dizüstü bilgisayardan daha güçlü olduğunu söyleyen Apple, cihazda sekiz çekirdekli GPU ve A12Z Bionic Chip işlemci kullanıyor.

128 GB, 256 GB, 512 GB ve 1 TB depolama seçenekleriyle gümüş ve gri renkte sunulan iPad Pro’nun 12.9 inç, 1TB ve Wi-Fi + Cellular özelliklere sahip modeli 12.949,00 TL’den alıcı buluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Apple'ın Duyurduğu Yeni Airpods Hangi Özelliklere Sahip?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir