Kapat

Apple Yeni Kamera Özelliği ile Üç Farklı iPhone Çıkaracak

Anasayfa
HABER Apple Yeni Kamera Özelliği ile Üç Farklı iPhone Çıkaracak

Wall Street Journal tarafından Cuma günü aktarılan bir raporda, Apple’ın bu yıl yeni kamera özelliklerini sahip üç farklı iPhone modelini piyasaya süreceği ve pahalı olan modelin üç tane arka kameraya diğer modellerin ise iki tane arka kameraya sahip olacağı açıklandı.

Yeni iPhone’ların Çin’deki zayıf satışlardan dolayı gittikçe daha az talep gören XR modellere karşı başarı getirmesi bekleniyor.

Satışların beklenen seviyede olmaması nedeniyle Çin’deki bazı büyük elektronik mağazaları bu hafta iPhone XR modellerinde indirime gitti.

Apple konu hakkında bir yorumda bulunmadı.

Raporda, California merkezli şirketin, iPhone XR modellerinin durgun satışları nedeniyle sıvı kristal ekrana (LCD) bağlı kalmaya karar verdiği belirtildi.

Apple geçtiğimiz hafta 12 yıllık süreç içinde ilk defa finansal olarak endişe yaşamaya başladı. Şirket altı yıllık süreçte en düşük seviyeyi görerek hisselerinde %10 düşüş yaşadı.

Raporda, üretim süreci aylardır devam ettiğinden dolayı Apple’ın LCD model ile devam edeceği belirtildi. Ancak şirket 2020 itibariyle LCD teknolojisini terk ederek iPhone’lar için OLED ekranı kullanmaya başlayacak.

Şirketin hisse değerleri şimdilik sabit bir değerde hareket ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Walmart'ın Blockchain Temelli Teknolojisi: "Akıllı Paket"

“Apple Yeni Kamera Özelliği ile Üç Farklı iPhone Çıkaracak” üzerine 1 yorum

  1. Rachel says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir