Kapat

Apple’ın AirPower Cihazı Ne Zaman Çıkacak?

Anasayfa
HABER Apple’ın AirPower Cihazı Ne Zaman Çıkacak?

Apple’ın duyurduğu cihazları tam zamanında çıkardığı günler artık biraz eskide kalmış gibi görünüyor. Neredeyse her cihazı belli bir gecikmeyle piyasaya süren Apple, eskiden iPhone telefonlarını tam zamanında piyasaya sürerken artık bu telefonlarda bile gecikme yaşanıyor.

Bu gecikme konusunda en bariz şekilde öne çıkan cihaz ise Apple’ın kablosuz şarj platformu AirPower. Apple bu cihazı ilk olarak 2017 Eylül ayında iPhone X ile beraber duyurmuştu. Neredeyse 2019 Şubat ayına girmiş olduğumuz şu günlerde Apple’dan konuya dair tek bir açıklama bile gelmedi.

Bazı söylentilere göre aşırı ısınma gibi bazı teknik problemlerden dolayı Apple’ın üretimi tamamen durdurabileceği söyleniyor. Geçtiğimiz hafta bir söylentiye göre Apple’ın üretime yakın zamanda başlayacağı ve er ya da geç mağazalarda satışın mümkün olacağı iddia edilmişti.

Bu söylenti, birkaç hafta önce AirPower’ın 2019 Mart’ından önce çıkış yapacağını belirten Apple analisti Ming-Chi Kuo’nun aktardıklarından sonra ortaya çıkmıştı.

AirPower teknolojisi ne kadar heyecan verici olsa da şimdilik fazla umutlanmak mantıklı görünmüyor. Digitimes tarafından aktarılan bir habere göre, AirPower’ın 2019’un sonuna kadar piyasaya sürülmeyeceği belirtiliyor. İyi bir haber olarak ise Apple’ın ürünü iptal etmediği, ancak AirPower’ın piyasaya sürülmesinin en az iki yılının olduğu söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  PUBG Mobile Oyun Açılmıyor Hatası | Çözüldü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir