Kapat

Apple’ın Kredi Kartı Apple Card Kullanıma Sunuldu!

Anasayfa
HABER Apple’ın Kredi Kartı Apple Card Kullanıma Sunuldu!

Apple’ın yeni kredi kartı Apple kart ABD’deki tüm kullanıcıların kullanımına sunuldu. Apple, kullanıcıların App Store üzerindeki alışverişlerini daha kolay ve güvenli bir şekilde yapması için geliştirdiği Apple Kartı kullanıma açtı.

Geçtiğimiz gün Apple tarafından daha önce tanıtılan Apple Card ABD’deki tüm kullanıcıların hizmetine sunulurken Avrupa ülkeleri için ise yakın bir tarih belirlendi.

Apple’dan yapılan açıklamada, ABD merkezli yatırım bankası Goldman Sachs ile ortak geliştirilen kredi kartına, kullanıcıların iPhone’larında yer alan Wallet uygulaması üzerinden başvurabildiği belirtildi. Apple’ın kredi kartı olarak tanıtılan Apple Card iPhone telefonlardaki Wallet uygulamasından başvuruya açıldıktan sonra binlerce kullanıcı tarafından talep edildi.

Apple kart kayıt işlemi tamamlandıktan hemen sonra kullanıma açılıyor. Bu sayede kullanıcılar dakikalar içerisinde Apple Pay desteklenen her yerden Apple kredi kartı ile alışveriş yapabiliyor.

Apple kartı ön plana çıkartan temel özelliklerden bir tanesi yapay zeka sayesinde harcamaları kontrol altında tutması ve harcamaların yapıldığı yerlerin harita üzerinde işaretlenmesi olarak görülüyor.

Apple kartın diğer kredi kartlarına benzer şekilde alışverişlerde belirli bir puan sistemi olacak ve yapılan alışverişlerin yüzdesel olarak belirli bir miktarı karta yüklenecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Affiliate Coin nedir? Üye ol 25 AFLC Coin kazan!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir