İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Araç “SMS, PTT, HGS” Kilometre (KM) Sorgulama Nasıl Yapılır?

‎HGS - Online Bakiye Yükle on the App Store

Description

HGS yüklemek için PTT şubelerine gitmeye son!

HGS’nize iPhone ya da Apple Watch ile bakiye yüklemek artık çok kolay! Bu uygulama ile plaka numaranız, T.C. kimlik numaranız, vergi numaranız veya HGS etiket numaranızı kullanarak tüm HGS ürünlerinizin bakiyesini görüntüleyebilir, kredi kartınız ile kolay ve hızlı bir şekilde yükleme yapabilirsiniz.

Uygulama üzerinden ePttAVM hesabınıza giriş yaparak ya da kolayca üye olarak daha düşük yükleme ücreti fırsatından faydalanabilirsiniz. İlk yükleme ise ÜCRETSİZ!

Apple Watch'unuz varsa bakiyenize elinizi direksiyondan ayırmadan etiketinize ait güncel bakiyeye bakabilirsiniz.

HGS Mobil PTT'nin ePttAVM.com işbirliği ile sunduğu resmi bir hizmet olup iOS cihazınızdan HGS bakiyesi yükleyebileceğiniz tek yerdir. Uygulama Mağazasında bulunan başka herhangi bir mobil uygulamadan yükleme yapılmamaktadır.

Ayrıca, yeni eklediğimiz özellik ile de Karayolları Araç Muayene KM Sorgulaması ve Araç Hasar Sorgulaması yapabilirsiniz.

What’s New

Version 4.2.2

- Ödeme ekranlarına T.C. Kimlik No/Vergi No kısmı eklendi.

Ratings and Reviews

4.5 out of 5
144.9K Ratings

144.9K Ratings

Nero Güvenlik ,

Geçişler ve Bakiye EKSİLMEMESİ

Hgs uygulamasında, geçiş tarihlerini ve geçiş ücretlerinin alındığını göremiyorum, bakiyemde eksilme olmuyor. Yardım Lütfen.

Developer Response ,

Değerli Kullanıcımız,
Gerekli kontrollerin ve sorunun çözümünün sağlanması için araç plakanızı veya HGS Etiket numaranızı belirterek destek@epttavm.com adresine e-posta yoluyla veya uygulama içerisinden “Destek Talebi” sekmesi aracılığıyla destek birimimize iletmenizi rica ederiz.
Saygılarımızla

cemkrky ,

Problemleriniz!

Geçiş hareketleri doğru düzgün görüntülenmiyor, geçiş tarihlerinde de sorunlar var, bu sorunlarınız bize ceza olarak yansıyor.! Neden ? !

Developer Response ,

Değerli Kullanıcımız,
Gerekli kontrollerin ve sorunun çözümünün sağlanması için üyelik oluşturduğunuz e-posta adresinizi belirterek destek@epttavm.com adresine e-posta yoluyla veya uygulama içerisinden “Destek Talebi” sekmesi aracılığıyla destek birimimize iletmenizi rica ederiz.
Saygılarımızla

Hevesi ,

İşlem Ücreti

İşlem ücretinin olması çok saçma.

App Privacy

The developer, Ptt A.Ş., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Veriler Toplanmaz

Geliştirici, bu uygulamadan herhangi bir veri toplamaz.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Günümüzde ikinci el araç satışlarında insanların en çok merak ettiği konuların başında hasar durumu ve kilometre orjinalliği gelmektedir. Peki araçların hasar durumu ve orjinal km olup olmadığı nasıl anlaşılır? Aracın hasar durumunu SMS ile 5664 hasar sorgulama servisi sayesinde öğrenmek mümkün. Eskiden SMS ile kilometre sorgulama 5665 km sorgulama servisi ile yapılabiliyordu. Ancak artık kilometre sorgulamanın en kolay yolu muayene km sorgulamaktır.

Bir çok expertiz firması km orjinalliği konusunda motor performansını baz alsada kitabına uygun devirli kullanılmış bir motor kilometre orjinalliğini kesinlikle gizleyecektir.

Araçların kilometresi ile oynanıp oynanmadığını bazı iyi ustalar direk tespit edebiliyor. Ancak bu konuda aklınızda bir soru işareti var ise 6TL ücret karşılığında muayene km sorgulama ile gerçek kilometreyi görebilirsiniz. Araçlar muayeneye girdiğinde mutlaka kilometreleri kayıt altına alınmaktadır bu sayede araçların orjinal kilometrede olup olmadığı tespit edilebilmektedir.

Araç kilometre ve muayene sorgulama ekranına linkten ulaşabilir yada aşağıdaki linklerden telefonunuza uygun mobil uygulamayı indirerek baktığınız aracın girdiği muayenelerdeki orjinal kilometrelerini öğrenebilirisiniz.

Uygulamayı indirerek yada web sitesinden km sorgulama ekranında araca ait plaka yada şasi no ile kilometre sorgulama işlemini bir kaç adımda tamamlayabilirsiniz. Kilometre sorgulama detayları site mail olarak iletilmektedir.

Mesaj atarak km sorgulama işlemi şuan için yapılamamaktadır. Bu sebeple mesaj kilometre sorgulaması yaptığı söylenen servisler güvenli olmaya bilir.

Araç kilometre sorgulama uygulamalarını linkten indirebilirsiniz. Linkteki HGS uygulaması ile online bakiye yükleme, mtv borç sorgulama, km sorgulama, trafik cezası sorgulama ve ödeme işlemleride yapılabilmektedir.

HGS - Online Bakiye Yükle
HGS - Online Bakiye Yükle
Developer: Ptt A.Ş.
Price: Free
‎HGS - Online Bakiye Yükle
‎HGS - Online Bakiye Yükle
Developer: Ptt A.Ş.
Price: Free

Önemli bilgiler; Km sorgulama e devlet kapısından yapılamamaktadır. Tüvtürk km sorgulama 2019 işlemleri sadece araç sahipleri tarafından yapılabilmektedir. Şuan için kilometre (km) sorgulama ücretsiz olarak yapılamamaktadır. Ücretsiz km sorgulama servisleri olduğunu iddia eden yerlere güvenmeyiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar