Kapat

Arama Kaydedici ile Görüşmelerinizi kaydetmek çok kolay!

Anasayfa
Bilim Arama Kaydedici ile Görüşmelerinizi kaydetmek çok kolay!

Android telefolarınız ile yaptığınız görüşmeleri kaydedebildiğinizi ve bu işlemin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, bu yazımızda cevapları bulabilirsiniz. Öncelikle, görüşme kaydetmeleri her zaman kötü niyetle yapılan bir işlem değil. Pek çok kullanıcı telefon görüşmelerini daha sonra tekrar dinleyebilmek ve gerekli durumları not alabilmek için de kayıt işlemi yapabiliyor. Bu nedenle arama kaydetme uygulamalarına olan kötü niyetli bakışlarınızı ortadan kaldırmanız yararınıza olacaktır.

Eğer gün içerisinde işiniz gereği ya da kişisel yaşantınız gereği çok fazla kişi ile telefon görüşmesi yapıyorsanız ve bunlardan bazıları sizin için çok büyük önem taşıyorsa, yapacağınız görüşmeleri kaydetmek sizin için çok iyi bir seçim olacaktır. Çünkü sürekli telefon görüşmesi yaparken, önceki aramada neler konuştuğunuzu tam olarak hatırlamayabilir ya da unutabilirsiniz. Bu nedenle çok önemli olan telefon görüşmelerini kaydetmek işinize yarayacaktır diye düşünüyorum.

Automatic Call Recorder (Arama Kaydedici) yardımı ile istediğiniz telefon aramasını kaydedin ve hangi aramayı saklayacağınızı seçin. Kaydedilecek aramaları ve göz ardı edilecek aramaları belirleyebilirsiniz. Kaydı dinleyebilir, notlar ekleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Google Drive™ ve Dropbox ile entegrasyon, aramaların ayrıca bulutta saklanmasına ve eşleştirilmesine olanak tanır. 

HEMEN İNDİR

Tabi belirtilmesi gereken önemli konulardan biri pek çok ülkede telefon dinleme ya da görüşmeyi kaydetme yasal bir işlem değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Ücretsiz anti virüs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir