İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ArcBlock (ABT) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

ArcBlockdaha yaygın olarak dapps olarak bilinen merkezi olmayan blok zincir uygulamalarının oluşturulması ve dağıtılması için bir platform yaratan bir start-up şirketinin adıdır. Platform, kullanımı kolay programların oluşturulmasını sağlayacaktır.

Şirket, endüstrinin genişlemesinde bir sorun olarak bilinen merkezi olmayan bir uygulama yapmanın çok zor olduğunu düşünüyor. ArcBlock, gerçek uygulamalar olmadan kripto para birimlerini kitlesel olarak kullanmaya başlayamayacak ve bu pazar kendiliğinden gelişecek.

ArcBlock’un teknolojisini Ethereum gibi şirketlerle karıştırmamak son derece önemlidir. ArcBlock’ın amacı, yeni blok zincirleri oluşturmak ya da şirketler Ethereum için olduğu gibi kendi blok zincirlerini kullanmalarını sağlamak değildir.

Şirket halihazırda piyasada bulunan şu anki blok zincirlerinde kullanılacak çözümler üretmek istiyor. Şirketin odak noktalarından biri geliştirmelerinde yardımcı olacak uygulamaları kullanıcılara mükemmel bir kullanıcı deneyimi ile sunmaktır.

ArcBlock Platformu, sektörün daha ilginç uygulamalar yaratmasını sağlayacak kapsamlı çözümler geliştirmek için blok zincir teknolojisi ve bulut bilişimi kombinasyonudur.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar