İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ArcBlock (ABT) coin nedir?

ArcBlockdaha yaygın olarak dapps olarak bilinen merkezi olmayan blok zincir uygulamalarının oluşturulması ve dağıtılması için bir platform yaratan bir start-up şirketinin adıdır. Platform, kullanımı kolay programların oluşturulmasını sağlayacaktır.

Şirket, endüstrinin genişlemesinde bir sorun olarak bilinen merkezi olmayan bir uygulama yapmanın çok zor olduğunu düşünüyor. ArcBlock, gerçek uygulamalar olmadan kripto para birimlerini kitlesel olarak kullanmaya başlayamayacak ve bu pazar kendiliğinden gelişecek.

ArcBlock’un teknolojisini Ethereum gibi şirketlerle karıştırmamak son derece önemlidir. ArcBlock’ın amacı, yeni blok zincirleri oluşturmak ya da şirketler Ethereum için olduğu gibi kendi blok zincirlerini kullanmalarını sağlamak değildir.

Şirket halihazırda piyasada bulunan şu anki blok zincirlerinde kullanılacak çözümler üretmek istiyor. Şirketin odak noktalarından biri geliştirmelerinde yardımcı olacak uygulamaları kullanıcılara mükemmel bir kullanıcı deneyimi ile sunmaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ArcBlock Platformu, sektörün daha ilginç uygulamalar yaratmasını sağlayacak kapsamlı çözümler geliştirmek için blok zincir teknolojisi ve bulut bilişimi kombinasyonudur.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar