İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ArtWallet (1ART) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Toplam Arz

Gate.io borsasında listelenen ArtWallet token hakkında en çok merak edilen konulara açıklık getireceğiz. ArtWallet projesi ve maksimum arz miktarı yatırımcılar arasında en çok merak edilen aramalar arasında yer alıyor.

ArtWallet (1ART) Coin Nedir?

ArtWallet, en saygın NFT pazarlarına giden basit ağ geçidi ile NFT’leri depolamak ve sahip olmak için nihai çözümü sunar. Birkaç tıklamayla Özel NFT Öğelerini Satın Alın, Depolayın ve Sahip Olun. 

ArtWallet: Tek Uygulamada Dijital Sanat, Emlak, Koleksiyon, Sanal Oyun Öğeleri ve diğer sektörel NFT türlerini içerir.

ArtWallet, benzersiz ses/görsel içeriğin oynatılması için bir medya dağıtım aracı sağlar. NFT’ler aracılığıyla Spotify veya iTunes’u hayal edin. İşte bu ArtWallet!

Advertisement. Scroll to continue reading.

1ART, ArtWallet ekosistemine güç sağlayan zincirler arası Fantom Opera, Binance Smart Chain ve Ethereum tokenidir. 1ART, NFT ticareti, NFT’ler çapraz zincir köprüleme, özel içeriğe erişim, Sesli/Görsel içerik akışı, içerik oluşturucuların ödüllendirilmesi ve daha pek çok aktiviteye güç veren ArtWallet ekosisteminde yerel belirteç olarak kullanılacaktır.

Çoklu Zincir Cüzdan Desteği

ArtWallet, yalnızca çok zincirli cüzdanı değil, aynı zamanda yerel zincirler arası desteği de sağlar. Herhangi bir NFT öğesini doğrudan ArtWallet’ta köprüleyin. Desteklenen tüm blok zincirleri, Uygulama içinde yerel köprüye sahip olacaktır.

ArtWallet maksimum arz miktarı 1.000.000.000 1ART token’dir. İlk aşamada dolaşımda 17.000.000 1ART token olacaktır. Bu miktar zamanla maksimum arz seviyesine ulaşana kadar arttırılacaktır.

1ART Coin Nasıl Alınır?

1ART Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...