İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ArtWallet (1ART) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Toplam Arz

Gate.io borsasında listelenen ArtWallet token hakkında en çok merak edilen konulara açıklık getireceğiz. ArtWallet projesi ve maksimum arz miktarı yatırımcılar arasında en çok merak edilen aramalar arasında yer alıyor.

ArtWallet (1ART) Coin Nedir?

ArtWallet, en saygın NFT pazarlarına giden basit ağ geçidi ile NFT’leri depolamak ve sahip olmak için nihai çözümü sunar. Birkaç tıklamayla Özel NFT Öğelerini Satın Alın, Depolayın ve Sahip Olun. 

ArtWallet: Tek Uygulamada Dijital Sanat, Emlak, Koleksiyon, Sanal Oyun Öğeleri ve diğer sektörel NFT türlerini içerir.

ArtWallet, benzersiz ses/görsel içeriğin oynatılması için bir medya dağıtım aracı sağlar. NFT’ler aracılığıyla Spotify veya iTunes’u hayal edin. İşte bu ArtWallet!

1ART, ArtWallet ekosistemine güç sağlayan zincirler arası Fantom Opera, Binance Smart Chain ve Ethereum tokenidir. 1ART, NFT ticareti, NFT’ler çapraz zincir köprüleme, özel içeriğe erişim, Sesli/Görsel içerik akışı, içerik oluşturucuların ödüllendirilmesi ve daha pek çok aktiviteye güç veren ArtWallet ekosisteminde yerel belirteç olarak kullanılacaktır.

Çoklu Zincir Cüzdan Desteği

ArtWallet, yalnızca çok zincirli cüzdanı değil, aynı zamanda yerel zincirler arası desteği de sağlar. Herhangi bir NFT öğesini doğrudan ArtWallet’ta köprüleyin. Desteklenen tüm blok zincirleri, Uygulama içinde yerel köprüye sahip olacaktır.

ArtWallet maksimum arz miktarı 1.000.000.000 1ART token’dir. İlk aşamada dolaşımda 17.000.000 1ART token olacaktır. Bu miktar zamanla maksimum arz seviyesine ulaşana kadar arttırılacaktır.

1ART Coin Nasıl Alınır?

1ART Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Kadena, blockchain’in dünyanın etkileşim ve işlem yapma biçiminde devrim yaratabileceği fikri üzerine kuruldu. Kadena, blockchain’in herkes için çalışmasını sağlayan bir teknoloji geliştiriyor. Kadena ekosistemi,...

Kripto Para

CEEK, müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital içerik yaratıcılarını doğrudan sanal dünyalardaki hayranlarına bağlar. CEEK Smart, şu anda bir tiyatro, konser arenası, spor kompleksi,...

Kripto Para

Real Realm, milyonlarca kullanıcısı olan bir savaş strateji oyunudur. Blok zinciri dünyasındaki muazzam potansiyelin farkında olan Real Realm, benzersiz algoritmalarla doğal olarak Ücretsiz Oyna...

Kripto Para

ShopNEXT, Binance Pay ve Binance Smart Chain tarafından desteklenen, mağazadan kazanılan bir kripto alıştırma platformudur. ShopNEXT ortaklarında alışveriş yaparken kullanıcılar ücretsiz kripto para (Bitcoin, Ethereum,...