İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ArtWallet (1ART) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Toplam Arz

Gate.io borsasında listelenen ArtWallet token hakkında en çok merak edilen konulara açıklık getireceğiz. ArtWallet projesi ve maksimum arz miktarı yatırımcılar arasında en çok merak edilen aramalar arasında yer alıyor.

ArtWallet (1ART) Coin Nedir?

ArtWallet, en saygın NFT pazarlarına giden basit ağ geçidi ile NFT’leri depolamak ve sahip olmak için nihai çözümü sunar. Birkaç tıklamayla Özel NFT Öğelerini Satın Alın, Depolayın ve Sahip Olun. 

ArtWallet: Tek Uygulamada Dijital Sanat, Emlak, Koleksiyon, Sanal Oyun Öğeleri ve diğer sektörel NFT türlerini içerir.

ArtWallet, benzersiz ses/görsel içeriğin oynatılması için bir medya dağıtım aracı sağlar. NFT’ler aracılığıyla Spotify veya iTunes’u hayal edin. İşte bu ArtWallet!

Advertisement. Scroll to continue reading.

1ART, ArtWallet ekosistemine güç sağlayan zincirler arası Fantom Opera, Binance Smart Chain ve Ethereum tokenidir. 1ART, NFT ticareti, NFT’ler çapraz zincir köprüleme, özel içeriğe erişim, Sesli/Görsel içerik akışı, içerik oluşturucuların ödüllendirilmesi ve daha pek çok aktiviteye güç veren ArtWallet ekosisteminde yerel belirteç olarak kullanılacaktır.

Çoklu Zincir Cüzdan Desteği

ArtWallet, yalnızca çok zincirli cüzdanı değil, aynı zamanda yerel zincirler arası desteği de sağlar. Herhangi bir NFT öğesini doğrudan ArtWallet’ta köprüleyin. Desteklenen tüm blok zincirleri, Uygulama içinde yerel köprüye sahip olacaktır.

ArtWallet maksimum arz miktarı 1.000.000.000 1ART token’dir. İlk aşamada dolaşımda 17.000.000 1ART token olacaktır. Bu miktar zamanla maksimum arz seviyesine ulaşana kadar arttırılacaktır.

1ART Coin Nasıl Alınır?

1ART Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...