İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ATK Coin Nedir? | Attack Wagon Nedir? | ATK Coin Bilgileri

Kripto para piyasalarındaki derin dalgalanma devam ederken Gate.io yeni Startup projeleri listelemeye devam ediyor. Son olarak internette hakkında çok az bilgi bulunan AttackWagon oyun platformunun kripto para birimi ATK coini listeye aldılar.

ATK oyna kazan modelinin popülerleştiği bu günlerde tek bir oyundan ziyade bir oyun stüdyosuna bağlı olması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Attack Wagon platformunu birlikte inceleyelim.

Attack Wagon Nedir?

Attack Wagon, hikaye ve topluluğun bir araya geldiği benzersiz dünyalar yaratan bir blockchain oyun stüdyosudur. İlk oyunları ScrapGuilds, oyun varlıklarınızın NFT sahipliğini ve ATK Simgesini kullanan Oynaması Ücretsiz Oyna-Kazan blockchain oyunudur. 

Attack Wagon’un vizyonu, kullanım kolaylığı ve eğlenceli ve ilgi çekici hikayelerin benimsenmesiyle blok zincirini günlük oyunculara getirmektir. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Stüdyonun gelişmesi ve yeni oyunların piyasaya sürülmesi ile platformun daha popüler hale gelmesi hedeflenmektedir.

ATK Coin Nedir?

Attack Wagon’un kendi jetonu olan ATK Token, Attack Wagon ekosisteminde kullanılan bir yardımcı program ve yönetim jetonu vardır. 

Eğlenceli ve zengin, hikaye dolu bir deneyim sizi bekliyor. Bu süreçte eğlenceli oyunlar oynarken aynı zamanda ATK kazanacak ve oyundaki hikayeyi kendiniz oluşturacaksınız.

Token Bilgileri:

  • Token Adı: AttackWagon
  • Token Sembolü: ATK
  • Maksimum Arz:1.000.000.000
  • Token Türü: ERC-1155
  • Sözleşme: TBA

ATK Coin Nasıl Alınır?

ATK coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...