İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ATK Coin Nedir? | Attack Wagon Nedir? | ATK Coin Bilgileri

Kripto para piyasalarındaki derin dalgalanma devam ederken Gate.io yeni Startup projeleri listelemeye devam ediyor. Son olarak internette hakkında çok az bilgi bulunan AttackWagon oyun platformunun kripto para birimi ATK coini listeye aldılar.

ATK oyna kazan modelinin popülerleştiği bu günlerde tek bir oyundan ziyade bir oyun stüdyosuna bağlı olması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Attack Wagon platformunu birlikte inceleyelim.

Attack Wagon Nedir?

Attack Wagon, hikaye ve topluluğun bir araya geldiği benzersiz dünyalar yaratan bir blockchain oyun stüdyosudur. İlk oyunları ScrapGuilds, oyun varlıklarınızın NFT sahipliğini ve ATK Simgesini kullanan Oynaması Ücretsiz Oyna-Kazan blockchain oyunudur. 

Attack Wagon’un vizyonu, kullanım kolaylığı ve eğlenceli ve ilgi çekici hikayelerin benimsenmesiyle blok zincirini günlük oyunculara getirmektir. 

Stüdyonun gelişmesi ve yeni oyunların piyasaya sürülmesi ile platformun daha popüler hale gelmesi hedeflenmektedir.

ATK Coin Nedir?

Attack Wagon’un kendi jetonu olan ATK Token, Attack Wagon ekosisteminde kullanılan bir yardımcı program ve yönetim jetonu vardır. 

Eğlenceli ve zengin, hikaye dolu bir deneyim sizi bekliyor. Bu süreçte eğlenceli oyunlar oynarken aynı zamanda ATK kazanacak ve oyundaki hikayeyi kendiniz oluşturacaksınız.

Token Bilgileri:

  • Token Adı: AttackWagon
  • Token Sembolü: ATK
  • Maksimum Arz:1.000.000.000
  • Token Türü: ERC-1155
  • Sözleşme: TBA

ATK Coin Nasıl Alınır?

ATK coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...