İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Banuba Nedir? Nasıl Kullanılır?

İnsanların gündelik hayatları içerisinde telefonların ve internetin yeri oldukça önemlidir. Son zamanlarda teknolojinin ortaya koymuş olduğu gelişim, kişilerin yaşantılarında bu tarz yeniliklerin ve değişimlerin oluşmasını sağlamıştır. Özellikle sosyal medyanın yeri her geçen gün kendini güçlendirerek kişilerin yaşantılarının bir parçası olmuşlardır. Kişiler, arkadaşları ile ailesi ile veyahut yeni tanışacakları insanlarla bu tarz platformlar üzerinden etkileşim kurmaktadırlar. Aynı zamanda bu etkileşim çeşitleri de her geçen gün değişiklik göstermektedir.

Görsel içerikler etkileşimler içerisinde bir numaralı noktadadır. Banuba uygulaması insanların çekildikleri fotoğraflar üzerinde özellikle selfieler için bir düzenleme programıdır diyebilmekteyiz. Selfie filtreleriyle birlikte AR teknolojisi ile geliştirilmiş olan koleksiyonu kullanıcılarına sunmaktadır.

Banuba Uygulaması Özellikleri

Yalnızca fotoğrafların düzenlenmesinde değil aynı zamanda videoların üzerinde de değişiklikler yapmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinden çekeceğiniz videolarda ses değişikliklerinden videolarınıza filtreler ekleyebilmektesiniz. Basit fotoğraf ve video düzenleme araçları yanında eğlenebileceğiniz aynı zamanda sosyal medya platformlarınızda farklı paylaşımlar yapabileceğiniz çeşitli özellikleri de sizlere sunmaktadır.

Uygulamadan bir örnek vermek gerekirse, yüz değiştirme özelliği ile istediğiniz kişinin yüzünü fotoğrafınıza uygulayabilmektesiniz. Öte yandan fotoğraflarınızda emoji filtreleri kullanarak o anki ruh halinizi çok net bir şekilde paylaşımlarınızda yansıtabilmektesiniz. Paylaşacağınız fotoğraflarda dikkat çekebilmeniz ve yüksek beğeniler toplamanız için bu tarz paylaşımlar yapmalısınız. Videolarınız ve fotoğraflarınızın daha farklı bir şekilde dikkat çekebilmesi için Banuba uygulamasını kullanabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ÜRÜN DENEYİN

 • Gözlük deneyin
 • Başlıkları değiştirin
 • Aksesuarlar sanal olarak giyin

ANALİTİKLER

 • Kalp atış hızını yüze göre ölçün (temassız ve gerçek zamanlı!)
 • Yüz-cihaz mesafesini ölçün
 • Cilt ve saç rengini tespit edin

GÜZELLEŞTİRME

 • Makyaj uygulayın
 • Kusurları rötuşlayın
 • Doğal görünümü geliştirin
 • Yüz oranlarını değiştirin

YÜZ/VÜCUT İZLEME

 • Cilt algılama
 • Arka plandan ayrı gövde
 • Bir eli algılayın ve takip
 • edin Birkaç kişiye efekt uygulamak için çoklu yüzleri algılayın

YÜZ FİLTRELERİ

 • Fotoğraflardaki renkleri düzeltin
 • 3D yüz filtreleri uygulayın
 • Saç rengini değiştirin

Banuba Uygulaması Nasıl İndirilir?

Akıllı cihazların ve internetin insanlara sağlamış olduğu faydalar içerisinde kişilerin birbirleri ile ilgili olan etkileşim yollarının değişmesine yol açmıştır. Kişilerin sosyal medya platformları içerisinde var olması ve paylaşımları, yorumları ve gönderileri ile başka insanlar ile etkileşim kurmasını sağlamıştır. Banuba uygulaması da bu noktada kişilerin, yapacağı görsel paylaşımlarda farklı tarzları ortaya koymasını sağlamaktadır. Banuba uygulaması indir işlemini yapmak için telefonunuzun uygulama marketine giriş yapmalısınız. Banuba Android cihazlar için hizmet verebilmektedir. İnternet üzerinden Banuba apk indirmesi yaparak aynı şekilde programı cihazınıza kurabilmektesiniz. Kurulum gerçekleştikten sonra hızlı bir şekilde uygulamanın sunmuş olduğu tüm özelliklerden yararlanabilmektesiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...