İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BAS Coin Nedir? | Basis Share Nedir? | BAS coin Hakkında Bilgiler

Kripto para birimlerinin fiyat oynaklığı, toplu kabul için önemli bir engelleyicidir. İtibari para cinsinden değerdeki hızlı değişimleri, ödeme değerlerinin ödeme zamanlarında bile değişmesine neden olur, bu da onları idare eden tüccarlar için son derece elverişsizdir.

Stabilcoin’ler , mevcut itibari para birimleriyle (Amerika Birleşik Devletleri doları gibi) bir döviz kuru sabitine veya itibari paraya ilişkin bir endekse sahip kripto para birimleridir ve böylece bir ödeme aracı olarak faydalarını önemli ölçüde artırır.

Basis Cash , açık kaynaklı, izinsiz bir algoritmik sabit paradır.

Basis Cash protokolü, başlangıçta Ethereum blok zincirinde hafif bir uygulama olarak piyasaya sürülen base.io’nun orijinal vizyonunu canlandırmayı amaçlıyor .Orijinal Basis projesinin kapanmasından bu yana yapılan fikirleri ve yenilikleri ekleyen Basis Cash ekibi, teknik incelemesi ile ana hatları verilen orijinal mekanizmada değişiklikler yaptı. Daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Basis Share Jetonları

BAC – Temel Nakit

Temel Nakit belirteçleri, bir değişim aracı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yerleşik istikrar mekanizması, arzlarını genişletir ve daraltır ve MakerDAO Multi-Collateral Dai tokenine (kabaca ABD Doları yakınında işlem gören) sabit kalmasını sağlar.

BAB – Baz Tahviller

Temel Tahviller, Temel Nakit arzındaki değişiklikleri teşvik etmek için bastırılır ve itfa edilir. Tahviller her zaman Baz Nakit sahiplerine satılır, ancak alımların 1 Baz Nakit’in altında bir fiyattan yapılması beklenir. Herhangi bir zamanda, sahipleri tahvillerini Basis Cash Hazinesi’ndeki Basis Cash jetonlarıyla değiştirebilirler. İtfa üzerine 1 Baz Tahvil’i 1 Baz Nakit’e çevirerek önceki tahvil alımlarından prim kazanabilirler. base.io’daki Baz Tahvillerin aksine, Basis Cash’deki tahvillerin vadesi yoktur. Hazine pozitif BAC bakiyesine sahip olduğu sürece, tüm sahipler tahvillerini Basis Cash jetonlarına çevirebilir.

BAS – Baz Hisse Senetleri

Baz Hisseler, Basis Cash ağının değerini gevşek bir şekilde temsil eder. Basis Cash’e yönelik artan talep, Hazine’nin yeterince dolu olması koşuluyla, basılacak ve Basis Hisse sahiplerine dağıtılacak yeni Basis Cash jetonları ile sonuçlanır.

Basis Share token sahipleri, Boardroom sözleşmesinde biriken Basis Cash tokenlerinden orantılı bir pay talep edebilirler.

BAS Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

BAS token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...