İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BAS Coin Nedir? | Basis Share Nedir? | BAS coin Hakkında Bilgiler

Kripto para birimlerinin fiyat oynaklığı, toplu kabul için önemli bir engelleyicidir. İtibari para cinsinden değerdeki hızlı değişimleri, ödeme değerlerinin ödeme zamanlarında bile değişmesine neden olur, bu da onları idare eden tüccarlar için son derece elverişsizdir.

Stabilcoin’ler , mevcut itibari para birimleriyle (Amerika Birleşik Devletleri doları gibi) bir döviz kuru sabitine veya itibari paraya ilişkin bir endekse sahip kripto para birimleridir ve böylece bir ödeme aracı olarak faydalarını önemli ölçüde artırır.

Basis Cash , açık kaynaklı, izinsiz bir algoritmik sabit paradır.

Basis Cash protokolü, başlangıçta Ethereum blok zincirinde hafif bir uygulama olarak piyasaya sürülen base.io’nun orijinal vizyonunu canlandırmayı amaçlıyor .Orijinal Basis projesinin kapanmasından bu yana yapılan fikirleri ve yenilikleri ekleyen Basis Cash ekibi, teknik incelemesi ile ana hatları verilen orijinal mekanizmada değişiklikler yaptı. Daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Basis Share Jetonları

BAC – Temel Nakit

Temel Nakit belirteçleri, bir değişim aracı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yerleşik istikrar mekanizması, arzlarını genişletir ve daraltır ve MakerDAO Multi-Collateral Dai tokenine (kabaca ABD Doları yakınında işlem gören) sabit kalmasını sağlar.

BAB – Baz Tahviller

Temel Tahviller, Temel Nakit arzındaki değişiklikleri teşvik etmek için bastırılır ve itfa edilir. Tahviller her zaman Baz Nakit sahiplerine satılır, ancak alımların 1 Baz Nakit’in altında bir fiyattan yapılması beklenir. Herhangi bir zamanda, sahipleri tahvillerini Basis Cash Hazinesi’ndeki Basis Cash jetonlarıyla değiştirebilirler. İtfa üzerine 1 Baz Tahvil’i 1 Baz Nakit’e çevirerek önceki tahvil alımlarından prim kazanabilirler. base.io’daki Baz Tahvillerin aksine, Basis Cash’deki tahvillerin vadesi yoktur. Hazine pozitif BAC bakiyesine sahip olduğu sürece, tüm sahipler tahvillerini Basis Cash jetonlarına çevirebilir.

BAS – Baz Hisse Senetleri

Baz Hisseler, Basis Cash ağının değerini gevşek bir şekilde temsil eder. Basis Cash’e yönelik artan talep, Hazine’nin yeterince dolu olması koşuluyla, basılacak ve Basis Hisse sahiplerine dağıtılacak yeni Basis Cash jetonları ile sonuçlanır.

Basis Share token sahipleri, Boardroom sözleşmesinde biriken Basis Cash tokenlerinden orantılı bir pay talep edebilirler.

BAS Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

BAS token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...