Kapat

Battle Royale Mod Güncellemesi Alan CS:GO Ücretsiz Oldu!

Anasayfa
Free Battle Royale Mod Güncellemesi Alan CS:GO Ücretsiz Oldu!

Valve tarafından geliştirilen ve yıllar geçmesine rağmen popülerliğini korumaya devam eden Counter-Strike: Global Offensive, Steam üzerinde ücretsiz oldu. Aynı zamanda oyuna “Danger Zone” isimli Battle Royale modu eklendi.

Valve geçtiğimiz Eylül ayında oyunun ücretsiz bir versiyonunu yayınlamıştı ancak bu versiyonda oyuncular sadece botlara karşı mücadele edebiliyordu. Sonradan anlaşıldığı üzere yeni oyuncuların haritalara ve silahlara hakim olmasını kolaylaştırmak amacıyla böyle bir versiyon oluşturuldu.

Ancak şu anda CS:GO gerçek anlamda ücretsiz. Oyunun tüm işlevlerine tamamıyla ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz.

Valve tarafından aktarıldığı üzere, oyunu önceden satın alan oyuncular ücretsiz bir şekilde Prime Statüsü kazanacaklar. Diğer Prime oyuncularıyla eşleşen Prime Statü sahipleri sadece Prime için geçerli bazı ödüller kazanabilecekler. Danger Zone modunda XP kazanarak elde edilen Danger Zone Souvenir MP5-SD ve yeni Danger Zone Kasası 17 adet yeni silah dizaynı ve Horizon bıçaklarını içeriyor.

Danger Zone’u hızlı tempolu bir Battle Royale modu olarak tanımlayan Valve, oyuncuların zekalarını, yeteneklerini ve kaynaklarını kullanarak oyunu kazanmaları gerektiğini belirtiyor. Blacksite isimli tek bir haritaya sahip olan modda Solo, Duo, ve Trio seçenekleri bulunuyor.

Oyunun başında haritanın bir kısmına sahip olmanız gerekiyor. Daha sonra oyuncular harita kurtarma gibi ufak görevleri yerine getirerek para kazanabiliyor. Para ile daha etkili silahlar satın alabiliyorsunuz.

Kişisel bir tablete sahip olduğunuz modda düşmanın yerini görüntüleyebilir ve Danger Zone’un geliş yolunu tahmin edebilirsiniz.

Counter-Strike: Global Offensive ücretsiz güncellemesine bu linkten ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Walmart'ın Blockchain Temelli Teknolojisi: "Akıllı Paket"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir