Kapat

BCVC – Link Kısalt Para Kazanma

Anasayfa
Bilgisayar BCVC – Link Kısalt Para Kazanma

Link kısaltma servisleri günümüzde çoğu web sitesi yada sosyal medya hesabı tarafından reklam performansını ölçmek için kullanılıyor. Link performansını ölçmenin yanı sıra bir çok istatistik bu servisler tarafından rapor halinde sulunula biliyor.

Link kısaltma servislerinin bir çoğu aynı zamanda para kazanma imkanıda vermektedir. Link kısaltarak para kazanmak için size en uygun link kısaltma servisini bulup çalışmaya başlayabilirsiniz.

Para kazandıran Link kısaltma servisleri genelde hedef site açılmadan kısa bir süre reklam servis etmekte bu sayede kendisi para kazanırken link kısaltan kullanıcılara da ödeme yapmaktadır. Link kısalttığınızda genelde 1000 tıklama başına ücretlendirme yapılmaktadır. Bu noktada url kısaltma servislerinin verdiği ücretler farklılık göstermektedir. BCVC link kısalt para kazan sistemi nasıl çalışmaktadır.

BCVC Nedir? Nasıl Kullanılır?

BCVC, masaüstü ve mobil trafiğinizi kolaylıkla tespit etmenizi sağlayan bir link kısaltma servisidir. Aynı zamanda kullanıcıların link kısaltarak para kazanmasına imkan vermektedir.

BCVC ücretlendirmesi ülke bazlı olarak değişiklik göstermektedir. Tüm ülkelerin ücretlendirmelerini görmek için BCVC Yayıncı Ücretleri bölümünü ziyaret edebilirsiniz. BCVC ile link kısaltarak en çok para kazanılabilecek ülkeler sıralamasında Norveç 1000 gösterime 15 dolar ile birinci sırada yer alıyor.

BCVC Türkiye ücretlendirmesi;

  • Masaüstü 1000 gösterim 2 dolar – 3 dolar
  • Mobil 1000 gösterim 1,6 dolar – 2,40 dolar

BCVC İle Nasıl Para Kazanılır?

BCVC ile para kazanmak için ilk olarak BCVC Kayıt bölümünden yeni kayıt oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra link kısaltarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. BCVC ile kısalttığınız link her tekil kullanıcı için 24 saat içerisinde bir tıklamayı dikkate almaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Dakikalar İçerisinde Kredi Kartı İle Bitcoin Satın Almak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir