Kapat

Beam (BEAM) Coin nedir?

Anasayfa
Blockchain Beam (BEAM) Coin nedir?

BEAM, Mimblewimble blockchain üzerinde çalışan açık kaynaklı kripto para birimidir. BEAM geliştirme ekibi, kullanıcı dostu bir yaklaşım ve başlangıç ​​zihniyetiyle orijinal Bitcoin blok zincirine gizlilik açısından geliştirilmiş yeni bir alternatif yaratmayı hedefliyor. Beam, Mimblewimble protokolü altındaki ilk şifreli para birimi ve daha sonra Grin madalyonu oldu.

BEAM, Dandelion olarak bilinen ek bir teknolojiye kuruludur. Teknoloji, bir blok zincir üzerinde gizliliği arttırmanın bir yolu olarak dağılmak üzere kullanılan işlem yollarını rastgele belirleyerek ağ trafiği faaliyetini gizlemeye odaklanmıştır. Yaklaşan gelişmelerde, Beam ekibi isteğe bağlı bir şeffaflık özelliği kuracak. Bu özellik, kullanıcıların hangi bilgilerin kullanılacağına ve hangi taraflara kendileri için karar vermelerini sağlayacaktır.

Mimblewimble Blockchain Nasıl Çalışıyor?

Mimblewimble blockchain fikri ilk olarak 2016’da ortaya çıktı. Bu protokol, daha fazla mahremiyet ve verime sahip olma hedefiyle, ödemeleri oluşturmanın alternatif bir yolunu sunmaya çalışıyor. Kısacası, geliştirilen ağ ödemeleri gizli ve takip edilemez yapmak istiyor.

BEAM’in Tasarımı

Beam protokolü C ++ ile kodlanmıştır. Beam kendisini bitcoin’e benzer sabit bir ihraç programı ile gizli bir değer madalyonu deposu olarak görüyor. Ek olarak, Beam etkileşimli olmayan çevrimdışı işlemlere güvenli BBS sistemi aracılığıyla izin verir. Beam geliştirme ekibi protokolün çeşitli güncellemeleri üzerinde çalışıyor. Yakında yapılacak olan yükseltmelerde, ekip Bitcoin, donanım cüzdanı, mobil cüzdan, aydınlatma ağı PoC ve BTCPay Server entegrasyonu ile atom takasları kuracak.

Beam Development Limited, geçtiğimiz hafta resmi Twitter sayfasında, Apple kullanıcıları için Beam iOS cüzdan uygulamasının açıklandığını duyurdu.

Beam (BEAM) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Kaynak: beam.mw

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Appcoins ( APPC ) nedir? Geleceği var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir