İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

Better Call Saul 5. Sezon Netflix’e Ne Zaman Gelecek?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Breaking Bad evreninde geçen ve Saul Goodman’ın hikayesini anlatan Better Call Saul, 5. sezonu ile izleyicilerin huzuruna çıktı. Bölümler şu anda Avrupa ülkeleri ve Amerika için Netflix üzerinden yayınlanıyor olsa da, yeni bölümler henüz ülkemizde izlenemiyor.

Amerikan kanalı AMC’de 24 Şubat tarihinde yayınlanmaya başlayan 5. sezonda toplam 10 bölüm yer alacak.

1. Bölüm – Magic Man

2. Bölüm – 50% Off

3. Bölüm – The Guy For This

4. Bölüm- Namaste

5. Bölüm – Dedicado a Max

6. Bölüm- Wexler v. Goodman

7. Bölüm – JMM

8. Bölüm – Bagman

9. Bölüm – Bad Choice Road

10. Bölüm – Something Unforgivable

Türkiye’de Ne Zaman Yayınlanacak?

Better Call Saul’un beşinci sezonunun bir önceki sezon olduğu gibi 2020 sonbahar döneminde Türkiye’deki kullanıcılar için Netflix’te yayınlanması bekleniyor.

Güncelleme: Beklenen tarihte Netflix Türkiye’de yer almayan Better Call Saul dizisinin beşinci sezonunun ne zaman Netflix’e geleceğine dair henüz bir detay paylaşılmadı.

Better Call Saul, 8 Şubat 2015’te AMC’de gösterime giren Amerikan drama dizisi. Vince Gilligan ve Peter Gould tarafından yaratılan Breaking Bad ile aynı evrende yer alan ve hikayenin öncesini ve devamını anlatan dizi niteliğindedir.

Başrolde yer alan Bob Odenkirk, Saul Goodman rolünü oynamaktadır. Rhea Seehorn ise Kim Wexler rolüyle dizide yer almaktadır.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar