İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

Better Call Saul 5. Sezon Netflix’e Ne Zaman Gelecek?

Breaking Bad evreninde geçen ve Saul Goodman’ın hikayesini anlatan Better Call Saul, 5. sezonu ile izleyicilerin huzuruna çıktı. Bölümler şu anda Avrupa ülkeleri ve Amerika için Netflix üzerinden yayınlanıyor olsa da, yeni bölümler henüz ülkemizde izlenemiyor.

Amerikan kanalı AMC’de 24 Şubat tarihinde yayınlanmaya başlayan 5. sezonda toplam 10 bölüm yer alacak.

1. Bölüm – Magic Man

2. Bölüm – 50% Off

Advertisement. Scroll to continue reading.

3. Bölüm – The Guy For This

4. Bölüm- Namaste

5. Bölüm – Dedicado a Max

6. Bölüm- Wexler v. Goodman

7. Bölüm – JMM

Advertisement. Scroll to continue reading.

8. Bölüm – Bagman

9. Bölüm – Bad Choice Road

10. Bölüm – Something Unforgivable

Türkiye’de Ne Zaman Yayınlanacak?

Better Call Saul’un beşinci sezonunun bir önceki sezon olduğu gibi 2020 sonbahar döneminde Türkiye’deki kullanıcılar için Netflix’te yayınlanması bekleniyor.

Güncelleme: Beklenen tarihte Netflix Türkiye’de yer almayan Better Call Saul dizisinin beşinci sezonunun ne zaman Netflix’e geleceğine dair henüz bir detay paylaşılmadı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Better Call Saul, 8 Şubat 2015’te AMC’de gösterime giren Amerikan drama dizisi. Vince Gilligan ve Peter Gould tarafından yaratılan Breaking Bad ile aynı evrende yer alan ve hikayenin öncesini ve devamını anlatan dizi niteliğindedir.

Başrolde yer alan Bob Odenkirk, Saul Goodman rolünü oynamaktadır. Rhea Seehorn ise Kim Wexler rolüyle dizide yer almaktadır.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar