Kapat

Bilgisayardan Instagram Dm Okuma | Dm Atma

Anasayfa
Çözüm Bilgisayardan Instagram Dm Okuma | Dm Atma

Bilgisayardan Instagram kullanmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş Web Browser eklentisi sayesinde Instagram uygulamasındaki bir çok işlem bilgisayardan yapılabilmektedir. Normalde Instagram masaüstü sürümünde bir çok işlev maalesef yapılamıyor. Bütün gün bilgisayar kullanan yada bilgisayar kullanımını daha kolay bulan kullanıcılar için geliştirilen “Desktop for Instagram” eklentisi sayesinde bilgisayardan dm atabilir yada okuyabilirsiniz. Instagram dm atma pc için programsız olarak sadece bu eklenti ile yapılmaktadır.

Masaüstü bilgisayarda Instagram’ın tüm özelliklerini kesintisiz kullanabilmek için BlueStacks programını kullanabilirsiniz.

Desktop for Instagram Eklentisi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Desktop for Instagram, Chrome tarayıcısı için geliştirilmiş bir eklentidir. Eklentiyi kullanabilmek için bilgisayarınızda Google Chrome yüklü olmalıdır. Desktop for Instagram nasıl kurulur?

→ Chrome tarayıcısını açın.

Desktop for Instagram eklentisini linkten kurun.

→ Eklenti kurulduktan sonra Chrome sağ üst köşesinde Instagram logosu çıkacaktır.

→ Instagram logosuna tıklayın. Oturum zaten açık durumdaysa direk Instagram’a girecektir. Oturum kapalı ise giriş yapın.

Desktop for Instagram Soru Cevapdm atma özelliğini kullanabilmeniz için erişim izinlerini vermiş olmanız gerekiyor. Masaüstü bilgisayardan Instagram dm atma, dm okuma konusunda yaşadığınız sorunları bize platformundan yazabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Microsoft Installer Bulunamadı veya Yüklenemedi hatası çözümü!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir