Kapat

Harmony (ONE) Coin Binance Borsasında Listelendi %550 Yükseldi!

Anasayfa
Blockchain Harmony (ONE) Coin Binance Borsasında Listelendi %550 Yükseldi!

Binance borsasında bugün alım satım işlemine açılan Harmony (ONE) coin uzun süredir normal seyrinde devam eden coinler arasında bir anda dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Sabah saatlerinde ticareti başlatılan ONE Coin bir kaç saat içerisinde ciddi bir artış yakaladı.

Bugün öğlen saatlerinde borsaya giriş değeri üzerinden %550 yükselen Harmony coin yatırım hacmi her geçen saat artmaya devam ederken kar satışları ile akşam saatlerinde %150 seviyelerine geriledi.

Harmony (ONE) Coin nedir?

Harmony Protocol isimli proje yüksek verimlilik, düşük gecikme süresi ve düşük masraf tutarları sunarken; işletmelere, geri ödenebilir token’ların ve geri ödenemeyen varlıkların pazarlarını inşa etmelerinde yardımcı olmayı planlıyor. Harmony’nin en büyük hedefi: hızlı ve güvenli blok zinciri mimarisinin merkezi olmayan pazarlardaki milyonlarca kullanıcıyı desteklemesini sağlamak. Harmony Token hakkındaki detaylara ilgili makaleden ulaşabilirsiniz.

Harmony (ONE) Coin Yükselişi Ne Kadar Sürecek?

Binance borsasına yeni giren özellikle düşük maliyetli coinler ciddi bir çıkış yakalayabiliyor. Zamanla yüksek miktarda yatırım yapan kullanıcıların kar satışları ile birlikte genelde normal seviyelerine geriliyorlar. Bu noktada uzun vadeli yatırım yapmadan önce ciddi bir araştırma yapılması gerekmektedir. Kripto para borsalarında ani yükselişlere ve düşüşlere sıklıkla rastlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Stratis ( STRAT ) Coin nedir? Geleceği var mıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir