Kapat

Binance Jersey Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

Anasayfa
Kripto Para Binance Jersey Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

Binance Jersey, Binance.com’a bağlı olarak geliştirilmiş bir kripto para borsasıdır. Jersey adasında kurulan Binance Jersey, geleneksel para birimleri ile kripto para alım satımını kolaylaştırmak için ortaya çıkmıştır.

Binance Jersey, bireylerin ve kurumların geleneksel para birimlerini kullanarak kripto para alım satımı yapması için güvenli ve istikrarlı bir platform sağlamayı amaçlamaktadır.

Çeşitli ülkelerdeki kullanıcılar için güvenli bir ticaret platformu oluşturmayı ve saniyede 1.400.000 emri karşılayabilecek eşleştirme motorunu hayata geçirmeyi planlayan borsa üzerinde şu anda EUR, GBP gibi geleneksel para birimleri ile direkt olarak BTC, BNB, ETH ve LTC satın alınabiliyor.

Binance Jersey – Kayıt Olma

Binance Jersey temel olarak Binance.com ile büyük oranda benzerlik taşıdığından dolayı kayıt olma süreci de neredeyse aynı. Ancak Binance.com’dan farklı olarak Binance Jersey’de kripto alım satımı yapmak için ilk olarak kimliğinizi doğrulamanız gerekiyor. Bunun için aşağıdaki adımları takip edin:

  • Binance Jersey üzerinden borsaya kayıt olun.
  • Kayıt olduktan sonra profil sayfanıza giderek “Account Verification” başlığı altında yer alan “Verify” seçeneğine tıklayın.
  • Adres ve isim bilgileriniz girdikten sonra kimliğinizi doğrulamak için pasaport veya kimliğinizin fotoğrafını yüklemeniz gerekmektedir.
  • Hesabınız doğrulandıktan sonra Binance Jersey üzerinde alım satım işlemleri yapabilirsiniz.

Binance Jersey, 23 Temmuz tarihine kadar kimlik doğrulama işlemini gerçekleştiren her kullanıcıya alım satım ücretleri için kullanabilecekleri 10€ hediye etmektedir. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Bitcoin yeniden 7.000 doların altında!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir