Kapat

Binance Tarafından Duyurulan Harmony (One) Token Nedir?

Anasayfa
Kripto Para Binance Tarafından Duyurulan Harmony (One) Token Nedir?

Dünya’nın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance geçtiğimiz günlerde Binance Launchpad platformunda yeni bir token satışının gerçekleşeceğini duyurdu. Harmony Protocol isimli proje yüksek verimlilik, düşük gecikme süresi ve düşük masraf tutarları sunarken; işletmelere, geri ödenebilir token’ların ve geri ödenemeyen varlıkların pazarlarını inşa etmelerinde yardımcı olmayı planlıyor. Harmony’nin en büyük hedefi: hızlı ve güvenli blok zinciri mimarisinin merkezi olmayan pazarlardaki milyonlarca kullanıcıyı desteklemesini sağlamak. Test ağını (2.0) geçen ay yayınlayan Harmony, ana ağını 2019’un ikinci veya üçüncü çeyreğinde yayınlamayı planlıyor.

Binance Launchpad üzerinden yapılan duyuruya göre token satışı tamamen yeni kurallarla birlikte 19 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek. Harmony (One) token satışı ile birlikte Binance Launchpad platformunda beşinci kez kripto projesi yayınlanmış olacak.

Binance tarafından yapılan açıklamaya göre satışın daha adil ve herkesi kapsayacak şekilde olmasını sağlamak amacıyla kurallarda bazı değişikliklere gidildiği belirtildi. Sürecin daha transparan bir şekilde gerçekleşmesini isteyen Binance’ın açıkladığı yeni kurallara göre BNB stokları yaklaşık bir hafta sürecek devirler şeklinde hesaplanacak.

Kullanıcıların BNB stoklarına göre piyango şeklinde düzenlenecek olan satış 19 Mayıs’ta başlayacak.

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  POA Network nedir? POA Coin nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir