Kapat

BiP Messenger Son Görülme nasıl kapatılır?

Anasayfa
Çözüm BiP Messenger Son Görülme nasıl kapatılır?

BiP Messenger Son Görülme nasıl kapatılır? BiP Messenger Son Görülme zamanlarını neden göremiyorum? BiP Messenger Son girilme saati nasıl kapatılır? BiP Messenger en son ne zaman giriş yapıldığını nasıl görürüm?  

Popülerliği her geçen gün artan Turkcell'in BiP Messenger uygulamasında diğer sosyal medya ve mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi son görülme özelliği bulunmaktadır. Son görülme özelliği herkesin kullanmak istediğini bir özellik olmadığından uygulamalarda isteğe bağlı olarak bu özellik kapatılabilmektdir. BiP Son Görülme nasıl kapatılır? 

BiP Messenger'da son görülme özelliğini ayarlar kısmından basit bir yöntem ile kapatabilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken önemli bir nokta var BiP son görülme özelliğini kapattığınızda sizde arkadaşlarınızın son görülme zamanlarını göremeyeceksiniz. Yani bu özelliği arkadaşlarınız ve sizin için kapatmış oluyorsunuz. 

BiP Messenger Son Görülme nasıl kapatılır?

BiP Profilinize tıklayın

Ayarlar

Sohbet Ayarları

Son Görülme Bilgisi özelliğini pasif hale getirdiğinizde son görülme özelliği hesabınız için devre dışı bırakılacaktır. Arkadaşlarınız sizin son online olduğunuz zamanı bu sayede göremeyecekler. BiP son görülme özelliği ile alakalı sorularınızı bize SoruCevap kısmından yazabilirsiniz.

Not: Son görülme gönderimini kapatırsanız başkalarının son görülme zamanlarını göremeyeceksiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir