Kapat

Bir Bilgisayar 1 Saatte Kaç TL Elektrik Harcar?

Anasayfa
Bilgisayar Bir Bilgisayar 1 Saatte Kaç TL Elektrik Harcar?

Farklı kullanım şekilleri ve sebeplerden dolayı kullandığımız bilgisayarların saatlik elektrik tüketimini zaman zaman merak edebiliyoruz. Özellikle ofis ortamında, sanayi ve dijital para üreticiliğinde bu konu gerçekten büyük önem taşıyor. İyi haber bilgisayarınızın saatlik elektrik tüketimini hesaplamak için ay sonunu beklemenize gerek yoktur.

Bilgisayarınızın özellikleri biliyorsanız elektrik tüketimini hesaplamak çocuk oyuncağıdır.

Bilgisayarların elektrik tüketimlerini hesaplamak için http://www.cizgi-rma.com/calculator.aspx adresine girerek bilgisayarınızın sahip olduğu özellikleri ve kaç saat açık kalacağını girmeniz yeterli olacaktır. 

Sistem bilgisayarınızı tam performans kullandığınızdaki değerleri vermektedir. Bu tutardan çok fatura gelme olasılığı sadece başka kullandığınız cihazlar ile alakalı olacaktır.

 

Pc elektrik tüketimi ne kadar? Bir bilgisayar ne kadar elektrik tüketiyor? Bilgisayarın günlük elektrik tüketimi nekadar? Bir bilgisayar aylık ne kadar elektrik tüketiyor? Elektrik faturasına bilgisayar ne kadar etki ediyor? Bilgisayar nekadar elektrik tüketiyor? Ethereum, Bitcoin, ZCash elektrik faturası ne kadar geliyor? Madencilik için elektrik faturası hesaplama nasıl yapılıyor? Bir bilgisayar Ethereum, Zcash, bitcoin kasılırsa nekadar elektrik faturası gelir? Bir bilgisayar 24 saatte ne kadar elektrik harcıyor? Bilgisayarın aylık elektrik faturasını hesaplama nasıl oluyor?

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir